Wracamy! Targi Mieszkaniowe już 11 i 12 września w Operze i Filharmonii Podlaskiej!

W końcu nadszedł ten czas, kiedy ponownie – a co najważniejsze, w pełni bezpiecznie możemy spotkać się na Porannego Targach Mieszkaniowych, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych już 11 i 12 września (sobota i niedziela), w godz. 10:00-16.00 do Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1 w Białymstoku.

Porannego Targi Mieszkaniowe to cykliczna impreza, którą odwiedzają tysiące osób. Nasi wystawcy to najwięksi i najważniejsi w regionie deweloperzy, najbardziej profesjonalne salony wyposażenia wnętrz, a także pośrednicy w handlu nieruchomościami. Przedstawiciele tych firm będą dostępni dla Państwa na swoich stoiskach. To najlepsza okazja, aby znaleźć swoje wymarzone mieszkanie, szeregówkę bądź dom, porozmawiać o inwestycjach, o trendach wnętrzarskich.

Tylko podczas trwania targów, wielu wystawców przygotuje niespodzianki dla gości. Przede wszystkim jednak targi dają możliwość poznania dziesiątek inwestycji mieszkaniowych, szczegółów lokalizacji i otoczenia, wizualizacji budynków. To też doskonała okazja, by umówić się z deweloperem czy biurem nieruchomości na obejrzenie mieszkania czy domu na żywo, ale też ponegocjować ceny i warunki finansowania zakupu.

Wystawcy

Wśród firm, które 11 i 12 września zaprezentują swoje nieruchomości, produkty i usługi będą: Rogowski Development, Yuniversal Podlaski, Apartamenty Jagiellońskie, Sokołowscy Nieruchomości, ASKO SA, Kalter Nieruchomości, RDM Inwestycje, KUL-BUD, Panorama Park, Podlaskie Sady, Pogoda Invest, Konkret Development, Korona Nieruchomości, serwis ASK DOM, salon wyposażenia wnętrz Akcess, salon łazienek BLU, a pysznościami podczas trwania targów gości uraczy Czysta Micha. Wystawcą, a także partnerem naszego wydarzenia jest marka Leroy Merlin Białystok, jeden z największych w regionie marketów budowlanych proponujących wysokiej jakości produkty, a także usługi. Leroy Merlin to dziś 70 sklepów w całej Polsce, które odwiedza co roku ponad 35 mln klientów. To także ponad 13 tysięcy profesjonalnych pracowników, którzy służą klientom fachową pomocą.

Poprzednie edycje

Nasze Porannego Targi Mieszkaniowe odbywają się cyklicznie od wielu lat. Dziś po długiej przerwie spowodowanej pandemią, z ogromną przyjemnością możemy do Państwa wrócić realnie, a nie wirtualnie. Podlaski rynek nieruchomości przeżywa obecnie rozkwit, dlatego na naszych targach każdy znajdzie tu odpowiednią dla siebie ofertę mieszkania czy domu. Na liście kilkuset ofert są nieruchomości w centrum Białegostoku, w dzielnicach na jego obrzeżach, jak i w miejscowościach w regionie. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia realizacji budowy czy też kontakt do biura sprzedaży. A wybierać jest w czym.

Do zobaczenia 11 i 12 września w Operze!