Porannego Targi Mieszkaniowe 2019. Możesz znaleźć wymarzone „M”. Przyjdź i przekonaj się

Już od chwili rozpoczęcia Porannego Targów Mieszkaniowych w Galerii ALFA Centrum deweloperzy mieli dużo pracy. Ich oferty mieszkań i domów spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targową imprezę.

Setki ofert mieszkań i domów można przejrzeć w jednym miejscu – tj. na Porannego Targach Mieszkaniowych, które się odbywają 8-9 marca w białostockiej Galerii ALFA Centrum, przy ul. Świętojańskiej 15, w godzinach: w piątek 13-19 i w sobotę – 12-19 (II piętro, lokal po dawnej siłowni).

Tutaj można zapytać o szczegóły dotyczące poszczególnych inwestycji i od razu porównać oferty, a potem wybrać najlepszą. Propozycje deweloperów są bardzo zróżnicowane pod względem metrażu mieszkań i domów, lokalizacji oraz standardu wykończenia.
Dla wielu osób zakup mieszkania czy domu wiąże się z koniecznością wzięcia kredytu hipotecznego. Na targach można otrzymać informacje i porady od ekspertów z zakresu finansowania inwestycji.

Stoiska wystawiennicze mają również firmy, które oferują materiały do budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz artykuły do aranżacji wnętrz – tj. to wszystko, czego potrzebujemy do wykończenia nowego mieszkania czy domu.

Targi odwiedzają zarówno młodzi ludzie, którzy chcą nabyć swoje pierwsze mieszkanie, jak i osoby zamierzające „powiększyć swoją przestrzeń życiową”. Są też seniorzy, którzy pragną zamienić np. swój dom na wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Wśród odwiedzających targi są ci, którzy chcą szybko znaleźć „M”, jak też ludzie planujący zainwestowanie w mieszkanie wkrótce.