To będzie udany weekend zarówno dla deweloperów, jak i szukających swojego „M”

Porannego Targi Mieszkaniowe stwarzają okazję dla wielu osób poszukujących atrakcyjnych ofert mieszkań czy domów, aby znaleźć tutaj swoje wymarzone „M”. W jednym miejscu będzie mnóstwo ofert.

Osoby planujące zakup mieszkania czy własnego domu albo zaintereso­wa­ne inwestycją w budynki lub lokale, na Porannego Targach Mieszkaniowych będą mogły zapoznać się z ofertą około dwudziestu deweloperów oraz banków i instytucji finansowych. Targi odbędą się 16-17 września w NOT,  przy ul. Marii  Skłodowskiej Curie 2.

Oferta targowych wystawców będzie bardzo szeroka – mieszkania zarówno w centrum Białegostoku, na jego obrzeżach, jak i w pobliskich miejscowościach. Do wyboru będą lokale gotowe już do zamieszkania, jak i w trakcie realizacji. Będą też lokale spełniające kryteria rządowego programu MdM.

Deweloperzy są otwarci na zapotrzebowania klientów. Zwracają uwagę na ważną dla niektórych osób możliwość przeprowadzenia tzw. zmian lokatorskich. Deweloperzy realizują je  na wniosek i koszt klienta w nabywanym przez niego lokalu mieszkalnym czy lokalu usługowym, w stosunku do rozwiązań przyjętych w dokumentacji technicznej lub standardzie wykończenia lokalu mieszkalnego/lokalu usługowego.

– Jest to kolejna edycja Porannego Targów Mieszkaniowych, w których bierzemy udział – mówi Izabela Grygolec-Roszko z firmy Kalter. –  Za każdym razem jest to doskonała okazja do prezentacji oferty naszym przyszłym klientom, możliwość spotkania się w nieco innych okolicznościach, a także duża promocja naszej firmy.

Na targach będzie można również otrzymać informacje od ekspertów z zakresu finansowania inwestycji. Doradcy finansowi i prawni bezpłatnie odpowiedzą na Państwa wątpliwości i doradzą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej. Tak więc, będzie można skorzystać z bogatej wiedzy pośredników finansowych, aby dowiedzieć się o szczegółach dotyczących ofert kredytów hipotecznych. Zainteresowani będą mogli uzyskać symulację wysokości rat spłaty i ocenę ryzyka zakupu mieszkania oraz dowiedzieć się, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu oraz jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Wstęp na targi będzie  bezpłatny.