Targi już za 7 dni

Porannego Targi Mieszkaniowe to doskonała okazja do poznania szerokiej oferty mieszkań i domów w Białymstoku oraz okolicy, a także w innej lokalizacji. Odbędą się one 17 i 18 września w godzinach 10:00-16:00 w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2.

To kolejna edycja targów mieszkaniowych. Impreza ta skierowana jest do wszystkich chcących nabyć mieszkanie czy dom. Poszukujących lokum z pewnością zainteresuje szeroka oferta mieszkań zarówno w centrum Białegostoku, na jego obrzeżach, jak i w pobliskich miejscowościach. Również bardzo zróżnicowany jest metraż oferowanych mieszkań oraz domów. Dostępne są zarówno lokale gotowe do zamieszkania, jak i w trakcie realizacji, z możliwością wprowadzenia indywidualnych zmian lokatorskich.
Oprócz kompleksowego przeglądu ofert domów i mieszkań, to także okazja do uzyskania profesjonalnego doradztwa finansowego – m.in. informacji o warunkach kredytowych.

Podczas targów będzie można od razu zapytać o szczegóły dotyczące poszczególnych inwestycji i przeprowadzić ewentualne negocjacje z deweloperem co do warunków oraz ceny zakupu lokalu czy domu.

Tutaj będzie można zapoznać się m.in. z ofertą firmy DQM, która jest częścią grupy Danwood SA – największego producenta domów gotowych w Polsce. Firma ta zapewnia klientom kompleksową obsługę – od projektu do oddania domu do zamieszkania.

Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych zostanie rozstrzygnięty konkurs pod hasłem „Mieszkaj i urządzaj”, w którym główną nagrodą będzie karta podarunkowa Leroy Merlin o wartości 3 tys. zł. Druga nagroda to karta o wartości 1500 zł, a trzecia – 500 zł. W konkursie może wziąć udział każdy.