Przyjdź na Porannego Targi Mieszkaniowe i wybierz swoje wymarzone „M”

Mnóstwo ofert mieszkań i domów, ponad dwudziestu wystawców, atrakcyjne promocje cenowe – to wszystko podczas Porannego Targów Mieszkaniowych w ten weekend

Porannego Targi Mieszkaniowe trwają w sobotę i niedzielę (tj. 17 i 18 września), w godz. 10-16, w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 2 (obok Domu Handlowego Central).

Tradycyjnie, impreza ta przyciąga wielu zainteresowanych zakupem mieszkania czy domu. Podczas tegorocznej, jesiennej edycji tej imprezy udział bierze ponad dwudziestu wystawców. Poszukujących lokum zainteresuje szeroka oferta mieszkań zarówno w centrum Białegostoku, na jego obrzeżach, jak i w pobliskich miejscowościach.

Tutaj, w jednym miejscu, można przebierać w setkach ofert i dziesiątkach różnych lokalizacji. To okazja, aby porównać oferty lokali o różnej powierzchni, liczbie pomieszczeń i standardzie wykończenia. Można też przeprowadzić ewentualne negocjacje z deweloperem co do warunków oraz ceny zakupu lokalu czy domu.

Deweloperzy wychodzą naprzeciw potrzebom zarówno kilkuosobowych rodzin, jak i osób dopiero rozpoczynających samodzielne życie, poszukujących swojego pierwszego mieszkania. Jak mówią – każdy znajdzie wśród ofert swoje wymarzone lokum. Dostępne są zarówno lokale gotowe do zamieszkania, jak i w trakcie realizacji.

– Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych będzie premiera prezentacji II etapu realizacji naszej inwestycji Apartamenty Jagiellońskie (przy ul. Jurowieckiej 21) – mówi Łukasz Śliwowski z firmy Apartamenty Jagiellońskie. – Tutaj osoby odwiedzające targi – jako pierwsze – zapoznają się ze szczegółami inwestycji. Zainaugurujemy sprzedaż mieszkań i lokali. To 10-piętrowy budynek ze 180 mieszkaniami, których ceny zaczynają się od 4990 zł za metr kwadratowy powierzchni. Lokale zaś na najwyższych kondygnacjach są w cenie do 6500 zł metr kwadratowy. Oddanie tego budynku do użytkowania zaplanowano na drugi kwartał 2018 roku.

Niektóre firmy deweloperskie z okazji targów przygotowały różne promocje cenowe i rabaty na wybrane mieszkania.

Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych zostanie rozstrzygnięty konkurs pod hasłem „Mieszkaj i urządzaj”, w którym główną nagrodą będzie karta podarunkowa Leroy Merlin o wartości 3 tys. zł. Druga nagroda to karta o wartości 1500 zł, a trzecia – 500 zł. Partnerem konkursu jest Leroy Merlin.