Porannego Targi Mieszkaniowe. Nagrodziliśmy „Bohaterów swojego domu”

Trzy osoby spośród kilkudziesięciu uczestników Konkursu „Bohater swojego domu” cieszą się z wygranych voucherów o łącznej wartości 5 tys. zł na zakupy w Leroy Merlin. Nagrody odebrali podczas Porannego Targów Mieszkaniowych.

Konkurs Kuriera Porannego i Leroy Merlin pod hasłem „Bohater swojego domu” cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób. W niedzielę Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych nastąpiło rozstrzygnięcie tych zmagań.
Pierwsze miejsce zajął Michał Sujeta.

– To miła niespodzianka – powiedział zwycięzca konkursu. – Z żoną Emilią w M-3 chcemy wygospodarować pokoik planowanemu dziecku i remontuję łazienkę oraz kuchnię. Tak więc voucher o wartości 3 tysięcy złotych na zakupy w Leroy Merlin zostanie dobrze wykorzystany.

Natomiast Tomasz Samaryczew zajął drugą pozycję i odebrał voucher o wartości 1500 zł. Na trzeciej lokacie zaś znalazła się Eliza Rugień i otrzymała voucher na 500 zł.

– To cieszy, że tak wiele osób wzięło udział w konkursie „Bohater swojego domu” – powiedział Paweł Tymiński, kierownik do spraw relacji z klientami w Leroy Merlin. – Nie wyobrażamy sobie tego, że nas nie byłoby na Porannego Targach Mieszkaniowych. Tym razem to była okazja do propagowania idei „Bohatera domu”. Zawsze jesteśmy blisko klientów. Pomagamy osobom remontującym i wykańczającym mieszkania czy domy poprzez doradzanie i oferowanie materiałów do tych prac.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oglądało wiele osób, które przyszły na Porannego Targi Mieszkaniowe. Podczas weekendu ponad 20 deweloperów prezentowało swoje oferty mieszkań i domów. Były one bardzo zróżnicowane. Na targach sporo osób znalazło swoje wymarzone „M” i je już zarezerwowało.