Na targach łatwiej znajdziesz M

Porannego Targi Mieszkaniowe stwarzają okazję, aby wiele osób poszukujących atrakcyjnych ofert mieszkań czy domów znalazło tutaj swoje wymarzone M. W jednym miejscu będzie mnóstwo ofert

Osoby planujące zakup mieszkania, chcące posiadać własny dom czy zainteresowane inwestycją w budynki lub lokale, na Porannego Targach Mieszkaniowych będą mogły zapoznać się z ofertą około dwudziestu deweloperów oraz banków i instytucji finansowych. Targi odbędą się 16-17 września w NOT przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2.

Odwiedzający targi będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia realizacji budowy czy też kontakt do biura sprzedaży. Deweloperzy mają też wizualizacje budynków. A oferty są bardzo zróżnicowane pod każdym względem. Z wypowiedzi wielu deweloperów wynika, że ostatnio największe znaczenie w przypadku zakupu mieszkania ma lokalizacja inwestycji, a kolejnym czynnikiem jest cena metra kwadratowego nabywanego lokalu Jeśli chodzi o lokalizację poszczególnych inwestycji, to osoby odwiedzające targi będą miały ogromny wybór. Deweloperzy zaprezentują szeroką ofertę mieszkań i domów zarówno w centrum Białegostoku, na jego obrzeżach, jak i w pobliskich miejscowościach czy też w Ełku lub Suwałkach.

– Co daje deweloperowi udział w takiej imprezie? Targi mieszkaniowe Porannego są okazją dla deweloperów do wymiany doświadczeń między wystawcami, przedstawienia i porównania standardów i rozwiązań, zdobycia pełnego obrazu aktualnych trendów, porównania cen nieruchomości oraz spotkania potencjalnych partnerów biznesowych. Jednak przede wszystkim udział w takiej imprezie daje deweloperom możliwość promocji firmy, przedstawienia na zewnątrz swojej oferty, bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami, poznania potrzeb poszukujących własnego M, określenie terminów spotkań z klientami oraz podpisania nowych umów – mówi Dorota Trochimowicz z firmy P.B. Eko-System S.J.

Wielu wystawców przygotowuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego czy aranżacji wnętrz.
Tutaj będzie można otrzymać informacje od ekspertów z zakresu finansowania inwestycji. Doświadczeni doradcy finansowi i prawni bezpłatnie odpowiedzą na Państwa wątpliwości i doradzą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej. Tak więc, będzie można skorzystać z bogatej wiedzy pośredników finansowych, aby dowiedzieć się o szczegółach dotyczących ofert kredytów hipotecznych