Mnóstwo ofert mieszkań i domów na Porannego Targach Mieszkaniowych

2016-09-18 BIALYSTOK TARGI MIESZKANIOWE PORANNEGO ANDRZEJ ZGIET/GAZETA WSPOLCZESNA/ KURIER PORANNY/POLSKA PRESS

Mnóstwo ofert mieszkań i domów na Porannego Targach Mieszkaniowych

Porannego Targi Mieszkaniowe – to będzie kolejne spotkanie z wieloma deweloperami, które ułatwi wybór i kupno mieszkania czy domu. Osoby, które decydują się, aby zdobyć własne lokum, nie mogą przegapić takiej okazji. Warto tam być.

Impreza targowa odbędzie się 3 i 4 grudnia w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii  Skłodowskiej Curie. Jak mówią przedstawiciele firm deweloperskich, które wezmą udział w imprezie jako wystawcy, Porannego Targi Mieszkaniowe są dla nich dobrą okazją do tego, aby osobom zainteresowanym bezpośrednio przedstawić ich  szeroką ofertę, dotyczącą realizowanych przez nich inwestycji. Tutaj można porozmawiać z potencjalnymi klientami, przedstawiając poszczególne atuty oferowanych lokali i wyjaśnić różne szczegóły, które interesują  rozmówców.

Największym plusem targów jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu wystawców –  deweloperów prezentujących swoje oferty. W ten sposób osoby zainteresowane zakupem mieszkania czy domu na targach łatwo mogą zebrać katalogi i oferty, bez konieczności odwiedzania wielu biur deweloperów czy przeglądania ich stron internetowych. Zaletą dla odwiedzających taką imprezę jest jeszcze to, że tutaj od razu mogą wypytać o szczegóły dotyczące inwestycji czy konkretnego lokalu, które „wpadły im w oko”. Tutaj też można ewentualnie pone­gocjować warunki zakupu lokalu (również cenowe).

Jak wynika z poprzednich edycji Porannego Targów Mieszkaniowych, już podczas rozmów z deweloperami dochodzi do rezerwacji konkretnych mieszkań czy domów, które potem skutkują zawarciem umowy kupna.

Deweloperzy, którzy wezmą udział w Porannego Targach Mieszkaniowych mają zarówno lokale gotowe do zamieszkania, jak i w trakcie realizacji, z możliwością wprowadzenia indywidualnych zmian lokatorskich. Firmy te wybrane mieszkania oferują także w programie Mieszkanie dla Młodych. Poszukujących własnych czterech ścian z pewnością zainteresuje szeroka oferta mieszkań zarówno w centrum Białegostoku, na jego obrzeżach, jak i w pobliskich miejscowościach. Również bardzo zróżnicowany jest metraż oferowanych mieszkań oraz domów.

Z przeglądu szerokiej palety  ofert deweloperskich wynika, że naprawdę jest w czym wybierać. Swoje „M” znajdą zarówno single, jak i rodziny z dziećmi.