Marzysz o mieszkaniu? Przyjdź na targi

Już 16-17 września odbędą Porannego Targi Mieszkaniowe, podczas których będzie okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z wieloma ofertami mieszkań i domów. I znaleźć swoje wymarzone cztery kąty.

To będzie kolejne już spotkanie z wieloma deweloperami i doradcami finansowymi, które ułatwi wybór i kupno na własność mieszkania czy domu. Osoby, które podejmują najczęściej przełomową w życiu decyzję o zakupie własnego „M”, nie mogą przegapić takiej okazji. Targi odbędą się w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii  Skłodowskiej Curie 2.

Jak mówią deweloperzy, Porannego Targi Mieszkaniowe to znakomita okazja, aby zainteresowanym bezpośrednio przedstawić  ofertę, dotyczącą realizowanych inwestycji i wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące konkretnych kwestii.

Podczas tegorocznej, jesiennej edycji Porannego Targów Mieszkaniowych, udział weźmie kilkunastu wystawców. Deweloperzy zaprezentują szeroką ofertę mieszkań i domów zarówno w centrum Białegostoku, na  jego obrzeżach, jak i w pobliskich miejscowościach. Dla odwiedzających targi będzie to okazja, aby  w jednym miejscu porównać oferty lokali o różnej powierzchni, liczbie pomieszczeń i standardzie wykończenia. Będzie też można przeprowadzić ewentualne negocjacje z deweloperami co do warunków oraz ceny zakupu lokalu czy domu.

Tutaj też można otrzymać informacje od ekspertów z zakresu finansowania inwestycji.

Poprzednie edycje targów pokazały, że wiele osób odwiedzających targową imprezę „Kuriera Porannego”, znalazło tutaj swoje wymarzone „M”.

Donata Żmiejko

 

Fot. Wojciech Wojtkielewicz

Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych deweloperzy prezentują setki zróżnicowanych ofert mieszkań i domów