Wybierz atrakcyjną ofertę

Marzysz o mieszkaniu czy domu? Szukasz tej jedynej oferty? Chcesz skorzystać z promocyjnej ceny? Przyjdź na Porannego Targi Mieszkaniowe 16-17 września do NOT. Weź też udział w konkursie – są nagrody

Już za tydzień zapraszamy na spotkanie z około dwudziestoma firmami deweloperskimi do siedziby NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2 (obok Centralu). Na Porannego Targach Mieszkaniowych będzie można również porozmawiać z ekspertami od finansowania inwestycji. Doświadczeni doradcy finansowi i prawni bezpłatnie odpowiedzą na Państwa wątpliwości i doradzą w wyborze najkorzystniejszej  oferty kredytowej, dostępnej obecnie na rynku.

Porannego Targi Mieszkaniowe to okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z mnóstwem aktualnych ofert deweloperów, oferujących mieszkania i domy w różnych lokalizacjach, o zróżnicowanym metrażu. Tutaj będzie można od razu zapytać przedstawicieli tych firm o szczegóły wybranej inwestycji.

Dostępne będą zarówno lokale gotowe do zamieszkania, jak i w trakcie realizacji, z możliwością wprowadzenia indywidualnych zmian lokatorskich. Deweloperzy wybrane mieszkania oferują także w programie Mieszkanie dla Młodych.

Niektórzy deweloperzy zapowiadają, iż podczas tej imprezy będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych rabatów dla nabywców mieszkań czy też domów.

Kurier Poranny, który jest organizatorem targów, proponuje Państwu wzięcie udziału w konkursie ph. „Mieszkaj i urządzaj”. Łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 6 tysięcy złotych (będą to karty podarunkowe ufundowane przez Leroy Merlin – Głównego Partnera Targów). Zwycięzca otrzyma bon o wartości 3 tys. zł, za drugie miejsce – 2 tys. zł, a za trzecią pozycję 1 tys. zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na  pytania konkursowe (od poniedziałku będziemy je zamieszczać w codziennych wydaniach „Kuriera Porannego” i na stronie https://mieszkaniowe.targibialystok.com) oraz ewentualnie załączyć rysunek – co zwiększy szansę na wygraną! Odpowiedzi na pytania trzeba zgłosić do 15 września 2017 r., do godz. 10. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@poranny.pl lub przynieść czy wysyłać do Biura Ogłoszeń „Kuriera Porannego”, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, w kopercie z dopiskiem „Mieszkaj i urządzaj”. Można też wypełnić online konkursowy formularz na stronie www.mieszkaniowe.
targibialystok.com. Zwycięzcy konkursu odbiorą nagrody na targach drugiego dnia imprezy (17 września).

Donata Żmiejko