Sokołowscy Nieruchomości

OSIEDLE KAKTUSOWA

2021-08-13-12-36-08-44-kaktusowa_View05_Posta
Osiedle KAKTUSOWA zlokalizowane jest przy ulicy Kaktusowej na obrzeżach Białegostoku w urokliwej, dzielnicy miasta - Dojlidy Górne. Inwestycja obejmuje nowoczesne budownictwo w niskiej zabudowie, składające się z 7 budynków mieszkalnych, oferujące 24 lokale użytkowe:

 • dom jednorodzinny o powierzchni 145 m2,
 • bliźniak z 3 niezależnymi mieszkaniami o powierzchni od 85 m2,
 • 5 budynków w zabudowie bliźniaczej z 20 niezależnymi mieszkaniami o powierzchni od 69 m2.
 • W projekcie każdej z nieruchomości uwzględniono:
 • dwa poziomy zabudowy, przywodzące na myśl rozkład domu jednorodzinnego z wyraźnym podziałem na ogólnodostępną przestrzeń na dole oraz zamkniętą na górze,
 • własny ogród, oddzielony od pozostałych, pozwalający na swobodny dostęp do rekreacji na świeżym powietrzu oraz relaksu w prywatnej ostoi,
 • miejsce postojowe lub garaż wraz z dogodnym, szerokim dojazdem oraz placem manewrowym, pozwalającym na wygodny wjazd oraz wyjazd z posesji.

 • Otoczenie niską, jednorodzinną zabudową podkreśla kameralną atmosferę tego miejsca. Z kolei bliskość lasów i łąk pozwala na ciągłe obcowanie z naturą. W najbliższej okolicy znajdują się wszelkie potrzebne punkty handlowe i usługowe z przedszkolem i szkołą na czele. Ścisłe centrum Białegostoku znajduje się w odległości 10 minut jazdy samochodem.

  GREEN GARDEN etap 3

  green-garden
  Green Garden to osiedle dwupoziomowych domków w zabudowie szeregowej.

  W trzecim etapie inwestycji dostępne są lokale o powierzchni ponad 67 i 77 mkw. Każdy z nich ma własne miejsce na zaparkowanie samochodu, ale przede wszystkim ogród będący naturalnym przedłużeniem jasnych przestrzeni parteru domu. W bardzo funkcjonalnych wnętrzach można bez problemu zainstalować kominek, a nowoczesne technologie ocieplenia budynku wpływają na niskie koszty utrzymania nieruchomości. Mieszkania z ogródkiem w Jaspis 2 są dostępne już od 379 tysięcy zł… a są to lokale bezczynszowe.

  Cała inwestycja Green Garden zostanie wyposażona w oświetlenie oraz plac zabaw. Szeregówki znajdują się w bardzo popularnej części osiedla Bagnówka w pobliżu rzeczki Dolistówka i mnóstwa zieleni. Blisko inwestycji znajduje się m.in. szkoła i sklep, a centrum Białegostoku odległe jest zaledwie o 12 minut samochodem.

  Sokołowscy Nieruchomości

  PRESTIŻOWE DZIESIĘCINY

  prestizowe-dziesieciny
  Jest to niezwykły apartamentowiec o bardzo charakterystycznym wyglądzie elewacji zlokalizowany w sercu osiedla Dziesięciny przy ulicy Hallera. Budynek składa się z sześciu kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej, na której znajduje się parking. Mieszkania w inwestycji mają powierzchnię od 30 do 100 m2 oraz posiadają podwyższony standard. Dla wygody mieszkańców dostępna jest winda. W budynku znajdują się lokale usługowe – sklep spożywczy oraz popularna drogeria.

  Cała inwestycja została oddana do użytku, a ostanie wolne apartamenty są gotowe do odbioru.

  Inwestycję otacza doskonale rozwinięta infrastruktura: mnóstwo sklepów, lokali gastronomicznych, apteki, przychodnie, szkoły, siłownie…

  Mieszkańcy nie muszą nigdzie się przemieszczać, bo wszystko jest na miejscu. A jeśli już chcą dotrzeć np.. do centrum zrobią to samochodem w kilka minut, a autobusem w kilkanaście (przystanek jest tuż obok).