KALTER NIERUCHOMOŚCI

Created with GIMP

Kalter Nieruchomości to Oddział Grupy Kalter utworzony w celu przygotowania, realizacji i sprzedaży własnych inwestycji. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu Kalter Sp. z o. o.,uznanego wykonawcy inwestycji mieszkaniowych na rynku białostockim i warszawskim. Kalter Nieruchomości to przede wszystkim ciekawe projekty w atrakcyjnych lokalizacjach, szeroki wybór mieszkań i lokali usługowych, a także jakość gwarantowana przez Kalter Sp. z o. o. spełniająca oczekiwania wszystkich naszych klientów

Moja Młynowa

qeqwe123e
Moja Młynowa to kaskadowy kompleks mieszkalny przy ul. Młynowej 46 w Białymstoku

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad dwustu mieszkań i apartamentów przeznaczona jest dla ludzi szukających komfortu i wygody i chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku. Zadbano o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.

Inwestycja Smyczkowa 21

Inwestycja Smyczkowa 21
Inwestycja Smyczkowa 21 to kameralny budynek usytuowany u zbiegu ul. Modzelewskiego i Smyczkowej w Warszawie

Inwestycja składa się z zaledwie 31 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 73 m2. W ofercie znajdą się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe zaplanowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, funkcjonalne i pełne rozwiązań poprawiających komfort użytkowania. Na ostatniej kondygnacji dla mieszkańców budynku przewidziano miejsce do sportu i rekreacji oraz wypoczynku na świeżym powietrzu wśród pięknie urządzonej zieleni.

Szeroką gamę korzyści przygotowanych dla przyszłych nabywców dopełnia atrakcyjna i ponadczasowa architektura budynku utrzymana w minimalistycznej, czystej formie i eleganckiej jasnej kolorystyce. Walory estetyczne podnoszą także szklane balustrady balkonów i loggii, wstawki z kamienia, żaluzje elewacyjne, okna narożne oraz boniowanie. Z najwyższych kondygnacji można będzie doświadczyć widoku na panoramę miasta.

Apartamenty Nad Potokiem

nad-potokiem-apartementy
Apartamenty Nad Potokiem to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Modzelewskiego 24 w Warszawie

W inwestycji przewidziano jedynie 50 lokali o powierzchniach od 39 do 89 m². Budynek zaprojektowano z dbałością o funkcjonalność i jakość wykończenia. Przestronne balkony, loggie i tarasy z częścią ogrodową na siódmej kondygnacji pozwolą w pełni cieszyć się wysokim komfortem użytkowania apartamentów. Pomyśleliśmy także o stylowej architekturze. Szklane balustrady balkonów, loggii i tarasów dodadzą budynkowi lekkości, zaś okładziny elewacji z kamienia naturalnego elegancji. Z najwyższych pięter rozpościerać się będzie piękny widok na panoramę miasta.

Atrakcyjna architektura z dbałością o każdy detal, doskonałe materiały wykończeniowe i wykorzystane energooszczędne rozwiązania technologiczne, wsparte renomą i ogromnym doświadczeniem budowlanym Inwestora pozwolą przekazać Państwu produkt o wyjątkowej jakości, z którego chcemy być dumni, a Państwo zadowoleni.

Odkryty Zakątek

Odkryty zakątek
Odkryty Zakątek to kameralna rezydencja miejska zlokalizowana w najbardziej zielonej części Tarchomina, usytuowana jest przy ul. Odkrytej 50, 50A, 50B w Warszawie

W jednym czteropiętrowym i dwóch trzypiętrowych budynkach z windami powstanie 86 mieszkań dwu, trzy i cztero i pięciopokojowych o powierzchni od 43 do 108 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb nabywcy. Cechuje je doskonałe wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu funkcjonalności pomieszczeń i dużej wygody użytkowania, a także różnorodność rozwiązań aranżacyjnych.

Mogą Państwo znaleźć propozycje np. z dwoma łazienkami albo łazienką i wc, garderobą, pralnią, oknem w kuchni, albo kuchnią jako osobnym pomieszczeniem. Nie brakuje mieszkań z przestronnymi balkonami i tarasami oraz prywatnymi ogródkami. Wkrótce w sprzedaży Słonimska Residence!

Na Fali-stej

Na-Falistej
Na Fali-stej, to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w zielonej i rozwijającej się dzielnicy Retkini w Łodzi przy ulicy Falistej 181.

Na Fali-stej oferuje duży wybór rozkładowych i funkcjonalnych mieszkań, o metrażach od 35 m2 do 85 m2. Pięciokondygnacyjny budynek ze 133 mieszkaniami został podzielony na cztery klatki schodowe, każda z cichobieżną windą zjeżdżającą do poziomu garażu. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie 120 miejsc garażowych, a na terenie osiedla dodatkowe 20 naziemnych miejsc postojowych.

Komfortowe rozkłady mieszkań, przestronne ogródki i balkony, duże okna, dobrze doświetlone mieszkania, wysoki standard wykończenia, dbałość o estetykę budynku, bliskość centrum miasta oraz rozwinięta infrastruktura, sprawią że inwestycja jest idealnym miejscem do życia dla każdego nowego mieszkańca.

Słonimska Residence

Słonimska Residence
Już w sprzedaży! Słonimska Residence - nowa inwestycja Kalter Nieruchomości w Białymstoku!

Słonimska Residence to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa, która będzie liczyć tylko 17 mieszkań. Położona na osiedlu Bojary jednym z najstarszych i zabytkowych osiedli w Białymstoku, które niegdyś stanowiło dzielnicę białostockich elit. Elegancka architektura, kameralna forma budynku oraz atrakcyjne położenie. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum miasta, jednocześnie ceniących ciszę i spokój.