Porannego Targi Mieszkaniowe. W ten weekend możesz znaleźć „M”

Marzysz o własnym mieszkaniu czy domu? Szukasz tej jedynej oferty? A do tego chcesz skorzystać z promocyjnej ceny? Przyjdź na Porannego Targi Mieszkaniowe 18-19 marca do siedziby NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2.

Podczas najbliższego weekendu zapraszamy na spotkanie z ok. dwudziestoma firmami deweloperskimi – w godz. 10-16, do siedziby NOT w Białymstoku. Na targach rozstrzygniemy konkurs „Mieszkaj i urządzaj”. Porannego Targi Mieszkaniowe to okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z mnóstwem aktualnych ofert deweloperów. Tutaj będzie można od razu zapytać przedstawicieli tych firm o szczegóły wybranej inwestycji.

– Targi organizowane przez „Kurier Poranny” to doskonała okazja do zaprezentowania naszym obecnym i przyszłym klientom najnowszej oferty mieszkań i apartamentów budowanych w Białymstoku – Apartamenty Antoniuk i Ultra Sonata oraz szerokiej oferty inwestycji położonych nad mazurskimi jeziorami – Kamil Rutkowski, prezes firmy Rutkowski Development. – W tym wydarzeniu, organizowanym cyklicznie, klienci mogą porozmawiać z indywidualnym doradcą klienta, otrzymać fachową pomoc w wyborze najlepszej nieruchomości i jej finansowania oraz uzyskać najlepszą ofertę dedykowaną klientom tylko w czasie trwania targów. Zawsze chętnie bierzemy czynny udział w tego typu wydarzeniach ze względu na doskonałą organizację i wyjątkową atmosferę, jaką wypracował „Kurier Poranny”.

Podczas targów w niedzielę, o godz. 12 zostanie rozstrzygnięty konkurs „Mieszkaj i urządzaj”, w którym łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 4,5 tys. zł (będą to karty podarunkowe Leroy Merlin). Zwycięzca otrzyma bon o wartości 3 tys. zł, za drugie miejsce – 1 tys. zł, a za trzecią pozycję – 500 zł. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe Szczegóły na stronie głównej serwisu