Będzie wiele ofert mieszkań i domów

Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych można będzie zapytać o szczegóły interesującej nas inwestycji

Wyjątkowa okazja już w ten weekend. Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych łatwiej znajdziesz swoje „M”.

Ci, którzy chcą stać się właścicielem wymarzonego „M”, mogą skorzystać z wyjątkowej okazji, aby na targach mieszkaniowych , w ten weekend (2-3 grudnia), wybierać  spośród wielu  ofert firm deweloperskich. Warto się wybrać na Porannego Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w godz. 10-16, w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2 (obok Centralu).

Będą oferty mieszkań i domów w bardzo różnych lokalizacjach. Odwiedzający imprezę targową będą mogli zapoznać się z ofertami  już wybudowanych mieszkań oraz wizualizacją tych, które dopiero powstają. Są one bardzo zróżnicowane pod względem metrażu mieszkań, lokalizacji, standardu wykończenia, jak i tzw. dodatków – komórki lokatorskie, miejsca postojowe i ceny za 1 mkw. mieszkania.

Jeszcze można wziąć udział w  konkursie ph. „Mieszkaj i urządzaj”.  Pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 6 tys. zł (to karty podarunkowe Leroy Merlin – Głównego Partnera Targów). Zwycięzca otrzyma bon o wartości 3 tys. zł, za drugie miejsce – 2 tys. zł, a za trzecią pozycję 1 tys. zł. Należy odpowiedzieć na dwa pytania i załączyć prezentację w formie rysunku/makiety/zdjęcia/filmu. Odpowiedzi możesz udzielić TUTAJ.

Zgłoszenia do 1 grudnia, do godz. 12:00