Będzie mnóstwo ofert mieszkań i domów. Wygraj 3, 2 lub 1 tys. złotych

Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych łatwiej znajdziesz swoje wymarzone „M”. Ci, którzy chcą stać się właścicielem wymarzonego „M”, mogą skorzystać z wyjątkowej okazji, aby na targach, w ten weekend, wybierać je spośród setek ofert.

W sobotę i niedzielę (16-17 września) warto się wybrać na Porannego Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w godz. 10-16, w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2 (obok Centralu).

Zapraszamy na spotkanie z około dwudziestoma firmami deweloperskimi, które zaoferują kilkaset ofert mieszkań i domów w bardzo zróżnicowanych lokalizacjach.

Tutaj będzie można się zapoznać z ofertami  już wybudowanych mieszkań oraz wizualizacją tych, które dopiero powstają. Są one bardzo zróżnicowane pod względem metrażu mieszkań, lokalizacji, standardu wykończenia, jak i tzw. dodatków – komórki lokatorskie, miejsca postojowe i oczywiście – pod względem ceny za 1 mkw. mieszkania.

– Co daje deweloperowi udział w takiej imprezie? Targi mieszkaniowe Porannego są okazją dla deweloperów do wymiany doświadczeń między wystawcami, przedstawienia i porównania standardów i rozwiązań, zdobycia pełnego obrazu aktualnych trendów, porównania cen nieruchomości oraz spotkania potencjalnych partnerów biznesowych. Jednak przede wszystkim udział w takiej imprezie daje deweloperom możliwość promocji firmy, przedstawienia na zewnątrz swojej oferty, bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami, poznania potrzeb poszukujących własnego „M”, określenie terminów spotkań z klientami oraz podpisania nowych umów – mówi Dorota Trochimowicz z firmy Eko-System.

Zainteresowani będą też mogli  porozmawiać z doradcami finansowymi, którzy pomogą w wyszukaniu odpowiedniej oferty finansowej, aby móc spełnić marzenie o własnym mieszkaniu.

– Dla mnie i mojej żony nasz duży dom stał się utrapieniem – mówi Kazimierz Kozłowski, który wybiera się na targi. – Chcemy kupić dwupokojowe mieszkanie i dlatego pójdziemy na targi mieszkaniowe, tam będzie dużo ofert. Dla nas najważniejsze jest, żeby mieszkanie było w centrum miasta, aby było słoneczne, ciepłe i z windą, ewentualnie na parterze.

Wiadomo, że niektóre firmy deweloperskie biorące udział w targach mieszkaniowych, wprowadzą specjalne, atrakcyjne  promocje cenowe na mieszkania i domy.

Proponujemy też Państwu wzięcie udziału w konkursie ph. „Mieszkaj i urządzaj”.  Łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 6 tys. zł (będą to karty podarunkowe ufundowane przez Leroy Merlin – Głównego Partnera Targów). Zwycięzca otrzyma bon o wartości 3 tys. zł, za drugie miejsce – 2 tys. zł, a za trzecią pozycję 1 tys. zł. Tutaj możesz wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na  trzy pytania konkursowe. Pytania znajdują się na stronie www.mieszkaniowe.targibialys­tok.com oraz ewentualnie załączyć rysunek – co zwiększy szansę na wygraną! Odpowiedzi na pytania trzeba zgłosić do 15 września 2017 r., do godz. 10. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@poranny.pl lub przynieść czy wysyłać do Biura Ogłoszeń „Kuriera Porannego”, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, z dopiskiem „Mieszkaj i urządzaj”. Można też wypełnić online konkursowy formularz na stronie www.mieszkaniowe.targibia­lys­tok.com Zwycięzcy konkursu odbiorą nagrody na targach drugiego dnia imprezy (17 września).

Fot. Adrian Kużmiuk

Podczas targów można od razu zapytać o szczegóły interesującej nas inwestycji

Podczas targów można od razu zapytać o szczegóły dotyczące wybranej oferty

Szanowni odwiedzający Porannego Targi Mieszkaniowe, abyście bez problemów dotarli na naszą imprezę, przypominamy

o utrudnieniach na ulicach w centrum Białegostoku

Trwa przebudowa ulicy Legionowej i fragmentu Kaczorowskiego. Są objazdy i utrudnienia w ruchu. Porannego Targi Mieszkaniowe odbywają się w budynku NOT przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2 i osoby zainteresowane odwiedzeniem tej imprezy targowej muszą się liczyć z drobnymi utrudnieniami w zaparkowaniu samochodu. Do tego 17 września – w związku z imprezą biegową pod nazwą 7. Top Auto Białystok Biega 2017- na czas Biegu na 10 km zostaną zamknięte dla ruchu drogowego następujące ulice:

– ul. Legionowa – całkowite zamknięcie na odcinku od Placu Jana Pawła II do ul. H. Sienkiewicza oraz na odcinku od ul. H. Sienkiewicza do ul. M. Curie – Skłodowskiej od godz. 9:00 do godz. 12:00,

– ul. M. Curie – Skłodowskiej – całkowite zamknięcie na odcinku od ul. Legionowej do Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów od godz. 9:00 do godz. 12:00,

– Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów – całkowite zamknięcie od godz. 9:00 do godz. 12:00,

– ul. K. Kalinowskiego – całkowite zamknięcie na odcinku od Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów do ul. Grochowej od godz. 9:00 do godz. 12:00,

Podpowiadamy, że duże zaplecze parkingowe w pobliżu NOT-u znajduje się przy ulicach: Mariańskiego, Skłodowskiej (poza godzinami wyłączenia z ruchu w niedzielę), Akademickiej, Odeskiej, Mickiewicza. Parkingi są w bliskiej odległości od NOT-u (kilka minut spaceru).