Sokołowscy Nieruchomości

ZIELONE ZACISZE - ETAP II - INWESTYCJA ZREALIZOWANA

10aa

Kontynuacja domów jednorodzinnych przy ulicy Marynarskiej w Białymstoku – osiedle Dojlidy.

Wybudowane zostały dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, parterowe z poddaszem użytkowym oraz garażami zlokalizowanymi w bryle budynku. Budynki przykryte dachami dwuspadowymi o kącie nachylenia połaci 38 stopni. W dachu zlokalizowane są facjaty.
Wiatrołap z wejściem głównym oraz wjazd do garaży zlokalizowano od strony drogi dojazdowej we wschodniej części budynków. Wejścia główne zaakcentowano długim podcieniem w centralnej części bryły budynku.

Funkcjonalnie budynki podzielone są na dwie strefy w parterze: garażowa na jedno stanowisko garażowe – bud. „A” oraz dwa stanowiska garażowe bud. „B”, oraz strefa mieszkalna, w której znajdują się pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, wc i salon z jadalnią. Na poddaszu zaprojektowano 4 sypialnie, garderoby, dwie łazienki oraz kotłownie z piecem gazowym. Poddasze dostępne jest z klatki schodowej w holu wejściowym. Powierzchnia użytkowa domów: 153,64 m² oraz 155,9 m².

Budynki zaprojektowano w technologii murowanej, wykończonej tynkiem sylikatowym z elementami okładziny z blachy powlekanej. Zastosowana prosta nowoczesna kolorystyka oraz bryła i niewielka skala obiektów, dobrze wkomponowują budynki w otoczenie.

Inwestycja zrealizowana i oddana do użytku w 2018 roku.

OLIWNE OGRODY - w trakcie realizacj

1aa
Budynki o ciepłych naturalnych barwach i nowoczesnej architekturze powstają przy ul. Oliwkowej w Białymstoku – w najbliższej okolicy naszej poprzedniej inwestycji – „Oliwkowa” (szeregówki).

Budowa podzielona na dwa etapy:
- Etap I: - osiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2-lokalowych niepodpiwniczonych oraz jeden budynek 1- lokalowy w zabudowie szeregowej (3 pok. o pow. od 45,18 m2 do 67,36 m2; szeregówka 4 pok. o pow. 77,05 m2)

- Etap II: - siedem budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2- lokalowych niepodpiwniczonych (3 pok. o pow. 53,27 m2 do 67,36 m2) Bryły budynków zwarte, w kształcie prostopadłościanów, na 2 kondygnacji od strony południowej cofnięto ściany tworząc tarasy nad parterami. Wejścia główne ulokowane od strony północnej. Budynki zadaszone dachami dwuspadowymi, symetrycznymi o kącie nachylenia połaci 35°.

Funkcjonalnie każdy lokal w budynku podzielono na dwie strefy:
 • część dzienna – komunikacja, klatka schodowa, hol, łazienka, salon z aneksem kuchennym, gabinet,
 • część nocna – sypialnie, pokoje.
 • Budynki wykonane w technologii murowanej, z dużymi przeszkleniami, wykończone w tynku metodą lekką mokrą oraz szalówką.

  Do każdego mieszkania na parterze zaprojektowano ogródki. Każdy z nich będzie ogrodzony.

  Miejsce postojowe przynależne do każdego mieszkania.
  Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin ukończenia i oddania do użytku – od I kwartału 2020.

  NOWOCZESNA LEŚNA – w trakcie realizacji

  noeoczesna-lesna
  Inwestycja "Nowoczesna Leśna" jest przedsięwzięciem deweloperskim obejmującym osiem mieszkań zlokalizowanych w budynku u zbiegu ulic Leśnej i Poziomej w Białymstoku (os. Skorupy).

  Cztery budynki, mieszkalne jednorodzinne, dwu-lokalowe, trzy-kondygnacyjne w tym z poddaszem użytkowym, podpiwniczone. Bryły budynków zwarte, w kształcie prostopadłościanów, od strony południowej na kondygnacji drugiej i trzeciej cofnięto ścianę tworząc uskok w elewacji . Wejścia główne ulokowane od strony północnej. Zadaszenie dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 25° i 15°.

  Funkcjonalnie każdy budynek podzielono na trzy strefy:
 • część dzienna na parterze, lokal 1 – wiatrołap, komunikacja i kl. schodowa, hol, łazienka, salon z aneksem kuchennym,
 • część nocna na parterze, lokal 1 – łazienka, dwa pokoje, sypialnia,
 • część dzienna na piętrze, lokal 2 - hol, komunikacja z kl. schodową, kuchnia, spiżarnia, salon z jadalnią, łazienka,
 • część nocna na poddaszu, lokal 2 – dwa pokoje, sypialnia, pralnia, łazienka, komunikacja,
 • Część garażowa- dwa garaże, dwie kotłownie, komunikacja i kl. schodowa.

 • Mieszkania jednopoziomowe na parterze o powierzchni 62,20m2 z własnym ogródkiem.
  Mieszkania dwupoziomowe (I i II piętro) o powierzchni od 94,10m2 do 95,63m2 z przestronnymi tarasami o powierzchni od 3,24m2 do 24,24m2.
  Budynki wykonane w technologii murowanej, wykończone w tynku metodą lekką mokrą, okładziną
  elewacyjną: płytkami klinkierowymi, płytami betonowymi oraz częściowo deską elewacyjną. Inwestycja ogrodzona z bramą automatyczną.

  Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin ukończenia i oddania do użytku – I kwartał 2019.

  VILLA KRAŃCOVA II

  Krancowa fin1v1hdraaaa
  Nowoczesna willa miejska położona przy ul. Krańcowej 13 w Białymstoku, w przyjaznej okolicy, w sąsiedztwie pierwszego etapu inwestycji. Niewysoka, kameralna zabudowa zaprojektowana została z poszanowaniem charakteru dzielnicy. Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania zaowocowały kontynuacją przedsięwzięcia deweloperskiego. Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni z pewnością znajdą wielu odbiorców.

  Zamierzeniem budowlanym jest realizacja budynku wielorodzinnego z trzema kondygnacjami nadziemnymi, parkingiem w kondygnacji podziemnej i poddaszem nieużytkowym, o dachu wielospadowym z kątem nachylenia 30 stopni.
  Zaplanowano 9 mieszkań o powierzchni od 30,16 m2 do 86,42 m2 oraz rozkład od 2 do 4 pokoi:
 • 2 pok., pow. 30,16m2 - 49,51m2
 • 4 pok., pow. 69,24m2 - 86,42m2
 • Wszystkie lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z troską o możliwość ich ciekawej i praktycznej aranżacji. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano 9 komórek lokatorskich oraz miejsca postojowe dla samochodów.

  Mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami, na pozostałych kondygnacjach balkony, które stanowią dodatkową przestrzeń do relaksu.
  Mieszkania dostępne w pełnym stanie deweloperskim.
  Dostępne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.
  Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin ukończenia i oddania do użytku – II kwartał 2019.