Rutkowski Development

RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. tworzy życiową przestrzeń dla mieszkańców Warmii, Mazur i Podlasia od 1990r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu, spółka zrealizowała kilkanaście inwestycji deweloperskich, budując blisko 500 lokali mieszkaniowych oraz usługowych. Generalne wykonawstwo obiektów budownictwa wielorodzinnego oraz obiektów komercyjnych dodatkowo wzbogaca doświadczenie firmy.

Władze spółki z siedzibą w Ełku starannie wybierają miejsca dla nowych projektów deweloperskich, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Jako priorytet przy realizacji każdego etapu przedsięwzięcia, stawiamy zadowolenie klienta a detal, często lekceważony, jest naszym znakiem firmowym. Wymienione działania połączone z nieprzerwanie doskonalonym systemem zarządzania wykwalifikowaną kadrą, daje efekt końcowy w postaci wysokich standardów mieszkań o niepowtarzalnym charakterze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Na Targach mieszkaniowych zaprezentujemy m.in:

Apartamenty Antoniuk
Osiedle Antoniuk to część miasta, gdzie wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania, znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki. Szkoły, przedszkola, sklepy i inne tego typu obiekty są bliżej, niż myślimy. Do centrum są jedynie 4 kilometry, które można łatwo pokonać dzięki rozwiniętej sieci komunikacyjnej.
Inwestycja składa się z trzech eleganckich budynków w których znajdzie się blisko 200 lokali mieszkalnych. Pierwszy etap inwestycji został ukończony w 2018 roku a większość mieszkań znalazła już szczęśliwych nabywców. W budynku A zostało kilka ostatnich apartamentów, które czekają na swoich właścicieli. Rozpoczęła się również sprzedaż kolejnego etapu inwestycji czyli budynku B. Apartamenty Antoniuk od innych tego typu inwestycji odróżniają się charakterystycznymi detalami: są to kaskadowe tarasy i ogromne przeszklenia nadające budynkom fantastycznej, wizualnej lekkości. Całość utrzymana jest w jednolitej stylistyce.

Aktualna oferta dostępna w Salonie Sprzedaży Mieszkań I Apartamentów, przy terenie budowy ul. Antoniuk Fabryczny 11, tuż obok Cerkwi Św. Ducha.

Ultra Sonata
W najbardziej reprezentacyjnej części Białegostoku powstaje kolejna przestrzeń urzekająca nowoczesnością i designem – to nowe mieszkania i apartamenty na Nowym Mieście.
Osiedle powstaje pomiędzy ul. Transportową a Magazynową jako kompleks dwóch 7-piętrowych budynków w kształcie litery C, z urokliwym dziedzińcem i licznymi lokalami usługowymi od ul. Transportowej. Taka forma architektoniczna zapewnia dobrą perspektywę i optymalne nasłonecznienie mieszkań. Jednak prawdziwe poczucie wolności i komfortu gwarantują przeszklenia na wysokości całej kondygnacji. Niepowtarzalny design przyciąga wszystkich miłośników nowoczesności i luksusu. Firma oferuje nowoczesne mieszkania i apartamenty z rodzinną strefą komfortu, gdzie będą place zabaw, a przede wszystkim będzie bezpiecznie.


Aktualna oferta dostępna w Salonie Sprzedaży Mieszkań I Apartamentów, przy terenie budowy ul. Antoniuk Fabryczny 11, tuż obok Cerkwi Św. Ducha.i

Zamieszkaj lub zainwestuj w Giżycku.
Apartamenty Przystań to idealna propozycja dla kochających Mazury. To nasz kolejny, innowacyjny projekt budowany w pięknym Giżycku. Ta wyjątkowa inwestycja wyróżnia się niekonwecjonalnymi rozwiązaniami takimi jak: przestronne tarasy dachowe, parterowe ogrody czy duże- nietypowe przeszklenia sprawiające, że mieszkania są wyjątkowo i przyjemnie doświetlone. Unikatowym elementem wyróznającym tę lokalizcję jest połączenie udogodnień infrastruktury osiedla z bliskością terenów zielonych. Bezpieczna, spokojna okolica czyni ten projekt idelanym miejscem do zamieszkania. Zadbaliśmy o to, by mogli Państwo zamieszkać funkcjonalnie, harmonijnie i w zgodzie z naturą! Na stanowisku będzie możliwość porozmawiania z indywidualnym doradcą finansowym. .

Na stanowisku będzie możliwość porozmawiania z indywidualnym doradcą finansowym.

antoniuk-apartementy005
antoniuk-apartementy001
antoniuk-apartementy004
antoniuk-apartementy002
1-antoniuk
2-CAM_01_V3
sonata-wiz1 28.07.2017

Salon sprzedaży - Białystok, Ewelina Kraszewska

  • 8:00 - 18:00
  • 09:00 - 14:00

Salon sprzedaży – Ełk, Giżycko, Pisz, Suwałki, Joanna Micewicz.

  • 09:00 - 17:00
  • 09:00 - 14:00