Rutkowski Development

RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. tworzy życiową przestrzeń dla mieszkańców Warmii, Mazur i Podlasia od 1990r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu, spółka zrealizowała kilkanaście inwestycji deweloperskich, budując blisko 500 lokali mieszkaniowych oraz usługowych. Generalne wykonawstwo obiektów budownictwa wielorodzinnego oraz obiektów komercyjnych dodatkowo wzbogaca doświadczenie firmy.

Władze spółki z siedzibą w Ełku starannie wybierają miejsca dla nowych projektów deweloperskich, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Jako priorytet przy realizacji każdego etapu przedsięwzięcia, stawiamy zadowolenie klienta a detal, często lekceważony, jest naszym znakiem firmowym. Wymienione działania połączone z nieprzerwanie doskonalonym systemem zarządzania wykwalifikowaną kadrą, daje efekt końcowy w postaci wysokich standardów mieszkań o niepowtarzalnym charakterze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Na Targach mieszkaniowych zaprezentujemy m.in:

Apartamenty Antoniukto inwestycja zlokalizowana zaledwie 5 km od centrum miasta. Powstanie tutaj osiedle 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z kaskadowymi tarasami i dużymi przeszkleniami. Zadbaliśmy również o strefę komfortu dla mieszkańców którą będą tworzyły dziedzińce, alejki spacerowe i nietuzinkowe elementy małej architektury.

Oferta dostępna w Salonie Sprzedaży Mieszkań I Apartamentów, teren budowy ul. Antoniuk Fabryczny 11, tuż obok Cerkwi

Nowe mieszkania i apartamenty na Nowym Mieście.

Kolejną inwestycją jaką będziemy realizować w Białymstoku jest inwestycja Ultra Sonata, pomiędzy ulicą Transportową a Magazynową gdzie powstanie kompleks budynków 7 – kondygnacyjnych w kształcie litery C z wewnętrznymi dziedzińcami, licznymi lokalami usługowymi i tarasami. Nie zabraknie tu również strefy zabaw dla dzieci oraz przestrzeni dla rodziców do wypoczynku. Powierzchnie mieszkań jakie są przewidziane w obu inwestycjach zaczynają się od 32 m2 do około 90 m2. Niepowtarzalna architektura i nowoczesność, niezwykle funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań to cechy charakterystyczne tych inwestycji

Zamieszkaj lub zainwestuj w Giżycku.
Marina House to idealna propozycja dla kochających Mazury. Marina House zaprojektowano z myślą o klientach, dla których przestrzeń, ponadczasowy design i najlepsze materiały dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Projekt dostosowany jest zarówno do codziennego życia, jak i jako wakacyjny apartament dający swobodę wypoczynku w miejscu, gdzie sezon trwa przez cały rok. Widok jeziora i łódek za oknem każdego wprowadzi w pozytywny nastrój. Jakościowe spędzanie wolnego czasu to świadomy wybór nowoczesnych ludzi, dzięki otoczeniu jeziora jest to możliwe dla każdego.

Na stanowisku będzie możliwość porozmawiania z indywidualnym doradcą finansowym.

image005
image007
Marina House Giżycko Apartamenty nad jeziorem 1 cieple kolory
KH1

Salon sprzedaży - Białystok, Ewelina Kraszewska

  • 9:00 - 17:00
  • 09:00 - 14:00

Salon sprzedaży – Ełk, Giżycko, Pisz, Suwałki, Joanna Micewicz.

  • 09:00 - 17:00
  • 09:00 - 14:00