RS Investment

Apartamenty Wysockiego

wysockiego
Apartamenty Wysockiego to pionierska inwestycja w Bielsku Podlaskim. Oferuje najwyższy standard wykończenia i komfortowe rozwiązania na poziomie nowoczesnych osiedli w metropoliach. Jednocześnie jest to kameralny obiekt położony w cichej dzielnicy. Gwarantuje mieszkańcom spokój i świetną komunikację z otoczeniem, a więc zachowuje kluczowe atuty życia w mniejszym mieście, jakim jest Bielsk Podlaski.

Komfortowe mieszkania, windy, garaż podziemny

Projektując budynek nieustannie myśleliśmy o potrzebach mieszkańców. W ofercie znajduje się 60 apartamentów o powierzchni od 41,89 m2 do 68,30 m2 z wygodnym i nowoczesnym układem pomieszczeń. Dopuszczamy opcje zmian lokatorskich oraz modyfikacji projektu według indywidualnych potrzeb. Możliwe jest m. in. łączenie apartamentów.

Komfort użytkowania Apartamentów Wysockiego zapewnią windy, a także nabywane dodatkowo przy kupnie apartamentu: miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. 60 miejsc postojowych na kondygnacji podziemnej, jak również parking przed budynkiem sprawią, że mieszkańców oraz ich gości nie będzie dotyczył problem z parkowaniem samochodów.

Bezpieczna wspólnota

Część powierzchni parteru przeznaczyliśmy pod działalność usługową. Dzięki temu mieszkańcy Apartamentów Wysockiego będą mogli zrobić podstawowe zakupy w najbliższym otoczeniu.

Teren inwestycji obejmuje też zamknięty dziedziniec z miejscem do wypoczynku i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Budynek zostanie wyodrębniony jako wspólnota mieszkaniowa, co daje szereg zalet. M.in. mieszkańcy sami będą decydować o wysokościach opłat i składek oraz o przeznaczeniu tych funduszy.

Rodzinny Zakątek

3-2
Rodzinny Zakątek to nasza nowa inwestycja. W jej ramach budujemy 19 domów szeregowych przy ul. Baranowickiej. Nowoczesna bryła budynku i wyższy standard energetyczny, osiągnięty dzięki rekuperacji, stanowią idealne połączenie. Budynek zostanie wykonany w nowoczesnej technologii, a do jego realizacji zastosujemy materiały dobrej jakości. Przy budowie domów zostaną zastosowane okna o obniżonym współczynniku przenikania ciepła. Dzięki temu Rodzinny Zakątek charakteryzować się będzie dużą energoszczelnością, jak również dźwiękochłonnością. Każdy z domów składał się będzie z dwóch pełnych kondygnacji, na których można zauważyć wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną. Na paterze zaprojektowano przestronny salon wraz z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Na piętrze zaplanowano cztery sypialnie. Dwie z nich wyposażone są w duże garderoby. Na tej kondygnacji zaprojektowano również łazienkę.

Rodzinny Zakątek to zaciszna okolica, bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. To również pionierska inwestycja rodzinna w Białymstoku. Wiedząc, jak ważne jest spędzanie czasu z rodziną oraz bliskimi, tworzymy ku temu idealne warunki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w nowopowstającej inwestycji będzie również część wspólna składająca się z altanki, placu zabaw, jak również miejsca na ognisko.

UWAGA – w cenie szeregówki zawarty jest piec gazowy, rekuperacja, jak również ogrzewanie podłogowe na parterze.

Zachęcamy do oglądanie budynków bezpośrednio na budowie!

Rozpoczęcie inwestycji – listopad 2017, zakończenie – lipiec 2019 roku.

.

R/S Investment Spółka z o.o.