Rogowski Development

Kręta

kreta2
Apartamenty Kręta

Nowe Miasto jest najbardziej poszukiwaną lokalizacją w mieście. Dlaczego? Udało się tu stworzyć osiedle spełniające wszystkie wymagania nowoczesnych mieszczan. Są ogólnodostępne tereny rekreacyjne i atrakcyjne placówki handlowe. Dojazd do centrum to kwestia paru minut.

Apartamenty Kręta to eleganckie budynki oferujące popularne rozkłady mieszkań, podziemne parkingi i place zabaw. Położone na granicy zabudowy jednorodzinnej - zagwarantują przyszłym mieszkańcom spokój i wygodę.

Sybiraków

dp_kart.cdr
Bulwary Piasta

Przy dolinie rzeki Dolistówka, z gwarancją zielonego sąsiedztwa.

Na popularny osiedlu Sybiraków graniczącym z osiedlem Piasta proponujemy osiedle stworzone dla osób, które chcą mieszkanie w mieście połączyć z codziennym obcowaniem z naturą. Teren inwestycji graniczy z pasem ochronnym rzeki - dzięki temu od południa osiedle sąsiadować będzie z rekreacyjnymi bulwarami. Dzięki przemyślanemu projektowi - z każdego mieszkania w inwestycji zapewniamy przynajmniej boczny widok na tereny zielone.

Al. 1000-lecia PP

dp_kart.cdr
Apartamenty Tysiąclecia III

Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na rynku białostockim. Jej drugi etap to kolejna odsłona standardu, którego próżno szukać u konkurencji.

Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz.

Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Al. Jana Pawła II

dp_kart.cdr
Słoneczne Tarasy 2

Słoneczne tarasy II, Drugi etap popularnej inwestycji Słoneczne Tarasy. Samodzielny budynek składający się z bliźniaczych apartamentowców z własnym, ogrodzonym ogródkiem i placem zabaw dla dzieci.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz wyłącznie osiedlowego ruchu samochodowego.

Osiedle Słoneczne Tarasy posiadać będzie własny, dwuhektarowy park w sąsiedztwie rzeki Białej co uczyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób ceniących możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nowodworce k. Białegostoku, ul. Supraślska

dp_kart.cdr
Domy Nowodworskie. Elegancka oaza spokoju.

To propozycja dla klientów poszukujących wymarzonego domu z ogrodem. Położone na wzniesieniu gwarantują niepowtarzalne widoki na dolinę rzeki Supraśl.

Zaprojektowane na obszernej działce wyposażonej nawet w parking dla gości - Domy Nowodworskie w otoczeniu zieleni stanowią propozycję dla wyjątkowego klienta. Domy wyróżniają się funkcjonalnymi projektami w stonowanej architekturze. Tworzą przytulne i eleganckie osiedle. Proponowane rozwiązania i metraże zadowolą osoby poszukujące prestiżu i komfortu.

Żubrów

dp_kart.cdr
Zielone Dojlidy

Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego, w okolicy znajdziemy podstrefę ekonomiczną i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu Hasbacha, w zielonym sąsiedztwie - powstaje osiedle dla osób szukających spokoju w mieście. Inwestycja składa się z kameralnych dwupiętrowych willi miejskich o wysokości 2 pięter, w których oferujemy komfortowe czteropokojowe apartamenty oraz z kamieniczki zlokalizowanej w głębi osiedla, w której znajdziecie Państwo wygodne mieszkania 2 i 3 pokojowe.

Al. 1000-lecia PP

dp_kart.cdr
Sun Lofty Tysiąclecia

Od dawna dużą popularnością cieszą się lofty – przestrzenie mieszkalne adaptowane z budynków pofabrycznych. Mamy przyjemność zaprezentować Sun Lofty Tysiąclecia czyli mieszkania powstające w oparciu o istniejącą żelbetową konstrukcję budynku. Warto przemyśleć tę propozycję – dzięki słupowej konstrukcji – przestrzeń mieszkalna podlega nieograniczonej aranżacji. Południowa ekspozycja wszystkich mieszkań gwarantuje stałą obecność słońca. Sun Lofty to propozycja dla osób oryginalnych poszukujących ciekawego miejsca do życia.

Wołyńska

wolynska
Sun Lofty Tysiąclecia

Kameralna inwestycja na popularnym osiedlu Sybiraków. Gotowa infreastruktura handlowa i usługowa w sąsiedztwie. Zaciszna i spokojna lokalizacja. Mała ilość mieszkań i ich interesujące rozplanowanie gwarantują, że na Wołyńskiej zamieszkasz w dobrym towarzystwie.