PRIME

prime logo

PRIME

nowa-wizualizacja
ECO LIFE EXERIENCE
CODZIENNOŚĆ W STYLU ECO
W Białymstoku, przy ul. Rzemieślniczej 40, powstał pierwszy budynek mieszkalny zgodny z eco life experience. PRIME to przyjazny mikroklimat, niezawodna i oszczędna wentylacja hybrydowa, energooszczędne oświetlenie, perfekcyjnie przemyślana infrastruktura oraz obszerny parking
.
W ZGODZIE Z NATURĄ
ELEMENTY EKOLOGICZNE W BUDYNKU
Kiedy przekroczysz progi PRIME, znajdziesz w nim zieloną oazę. Gustowna ekspozycja roślinności na klatkach schodowych subtelnie nawiązuje do aktualnych światowych trendów w projektowaniu wnętrz. Bliskość zieleni znajdziesz także na przestronnych, słonecznych tarasach, zaaranżowanych w formie ogrodów.

OFERTA MIESZKANIOWA
PEŁEN WACHLARZ MOŻLIWOŚCI
W PRIME przestrzeń mieszkaniowa zajmuje aż siedem kondygnacji – bez trudu znajdziesz miejsce pozostające w symbiozie z Twoimi oczekiwaniami. Dysponujemy 58 mieszkaniami o metrażu od 31m2 do 155,8m2. W ofercie znajdują się mieszkania z tarasami, przestronne mieszkania rodzinne lub przytulne kawalerki.

LOKALE USŁUGOWE
IDEALNE ŚRODOWISKO DLA BIZNESU
Przestrzeń dwóch najniższych kondygnacji PRIME zaprojektowana została z myślą o potrzebach firm oraz ich klientów. Na parterze znajdują się cztery lokale, odpowiednie dla gastronomii, sklepów oraz firmowego biura. Pierwsze piętro to kameralna przestrzeń, idealna dla gabinetów i biur, do których można dojechać windą.
budynek3
budynek2
31
11

PRIME ECO LIFE EXERIENCE