POGODA INVEST

Pogoda Invest to zespół kreatywnych ludzi posiadających kwalifikacje i doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Współpracują z wyselekcjonowanymi projektantami i wykonawcami. Korzystają wyłącznie z materiałów budowlanych najwyższej jakości oferowanych do budowy budynków mieszkalnych. Budynki realizują zgodnie z opisanymi standardami w najwyższej jakości z dbałością o każdy detal.

NOVA WIATRAKOWA

NOVA WIATRAKOWA_DZIEŃ
Najnowsza inwestycja firmy Pogoda Invest to unikalny budynek w rewelacyjnej lokalizacji na osiedlu Antoniuk, przy ulicy Wiatrakowej 3. "Nova Wiatrakowa" to nowoczesna pierzeja uliczna, modernistyczny styl, dbałość o najdrobniejsze szczegóły architektoniczne, wysoki standard wykończenia, funkcjonalność mieszkań a także cicha i bezpieczna okolica. „Nova Wiatrakowa” to pięciopiętrowy blok z 43 mieszkaniami o powierzchni od 30 mkw. do 63 mkw. w cenie od 182 000 zł. oraz 4 lokalami usługowymi. Piękne mieszkania z dużymi oknami od strony południowej zapewniającymi idealne naświetlenie pomieszczeń, mimo niewielkich metraży, podzielone zostały na dwa, trzy lub cztery pokoje w zależności od mieszkania.

Zamieszkaj u siebie i poczuj życie miasta. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się wszystko to co potrzebne w codziennym życiu. Jest gdzie wyjść na spacer, są ścieżki rowerowe i tereny zielone. "Nova Wiatrakowa" to pełna infrastruktura miejsca: sklepy, galeria handlowa, kościół, przychodnia, szkoły i przedszkola a bliskość centrum pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu.
ujęcie z przodu nowe
NOVA WIATRAKOWA_TYŁ

OSIEDLE W KSIĘŻYNIE

ujęcie z góry_gotowe
Osiedle przy ul. Brukowej w Księżynie. Położone będzie w dobrej lokalizacji, oddalone zaledwie 10 minut od centrum Białegostoku. Oferowane są  segmenty o powierzchni użytkowej 120,74 mkw. na działkach o pow. od 265  do 530 mkw., za cenę od 419 000 zł. Każdy segment to połączenie komfortu i wygody. Budynek ma jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy, między przestrzeń parteru i piętra. Na parterze będzie część wspólna, a w niej przestronny salon z dużym oknem –  połączony z kuchnią, toaleta, garaż i kotłownia. Piętro to strefa prywatna z trzema lub czterema sypialniami, garderobą i łazienką. Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje, bez skosów na piętrze i betonowy strop nad piętrem. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza miejsce na relaks i odpoczynek. Do domów zostaną doprowadzone wszystkie media.

Budowa osiedla odbędzie się w trzech etapach. W pierwszym etapie, który rozpoczął się we wrześniu 2018 r., a zakończy w grudniu 2019 r. powstanie 14 budynków (7 bliźniaków). W drugim etapie, który rozpocznie się w kwietniu 2019 r., a zakończy w czerwcu 2020 r. powstanie kolejnych 8 budynków (4 bliźniaki). W trzecim etapie, który rozpocznie się w grudniu 2019 r. a zakończy w grudniu 2020 r. powstanie 6 ostatnich domów (3 bliźniaki).
Księżyno, ul. Brukowa
S:PROJEKTY NA DZIŚPOGODA 2018KSIĘŻYNO 22księżyno_goowe-