POGODA INVEST

Pogoda Invest to zespół kreatywnych ludzi posiadających kwalifikacje i doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Współpracują z wyselekcjonowanymi projektantami i wykonawcami. Korzystają wyłącznie z materiałów budowlanych najwyższej jakości oferowanych do budowy budynków mieszkalnych. Budynki realizują zgodnie z opisanymi standardami w najwyższej jakości z dbałością o każdy detal.

Oferują szeroki zakres usług mieszkaniowych: od budowy po wykończenie i oddanie do użytkowania. W dorobku firmy jest osiedle domów jednorodzinnych w Olmontach, domy w zabudowie szeregowej przy ul. Wojskiego (Zaścianki), Końcowej, Lodowej i Wąskiej w Białymstoku oraz dwie ostatnio zakończone inwestycje: budynek w zabudowie bliźniaczej w Olmontach przy ul. Chabrowej, a także dom w zabudowie szeregowej przy ul. Perłowej w Białymstoku.

Ku końcowi zmierza budowa czterech budynków jednorodzinnych – 2 bliźniaki przy ul. Liniowej oraz dwa budynki mieszkalne jednorodzinne – 1 bliźniak przy ul. Niezapominajki w Białymstoku. W trakcie budowy są także cztery budynki jednorodzinne - 2 bliźniaki przy ul. Niewodnickiej oraz osiedle 28 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Brukowej w Księżynie k. Białegostoku. Urokliwe osiedle przy ul. Brukowej w Księżynie to nasza najnowsza inwestycja. Położone będzie w bardzo dobrej lokalizacji, oddalone zaledwie 10 minut od centrum Białegostoku.

To wyjątkowe miejsce do zamieszkania dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury nie rezygnując z atutów dużego miasta. Oferujemy segmenty o powierzchni użytkowej 120,74 m2 na działkach o powierzchni od 265 m2 do 530 m2, za cenę od 419 000 zł. Każdy segment to połączenie komfortu i wygody. Budynek ma jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy, między przestrzeń parteru i piętra. Na parterze znajdować się będzie cześć wspólna, a w niej przestronny salon z dużym oknem połączony z kuchnią, toaleta, garaż i kotłownia. Piętro to strefa prywatna z trzema lub czterema sypialniami, garderobą i łazienką. Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje, bez skosów na piętrze oraz betonowy strop nad piętrem, a nie z suchego tynku.

Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks i odpoczynek z dala od zawrotnego tempa miejskiego życia. Do domów zostaną doprowadzone wszystkie media tzn.: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Dojazd do osiedla drogą asfaltową natomiast przez osiedle droga wykonana będzie z kostki polbrukowej. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii 10 oraz 22. Budowa osiedla odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym etapie, który rozpocznie się we wrześniu 2018 r., a zakończy w grudniu 2019 r. powstanie 14 budynków (7 bliźniaków). W drugim etapie, który rozpoczniemy w kwietniu 2019 r., a zakończymy w grudniu 2020 r. powstanie kolejnych 14 budynków (7 bliźniaków).
ujęcie z góry_gotowe
ujęcie z przodu nowe
S:PROJEKTY NA DZIŚPOGODA 2018KSIĘŻYNO 22księżyno_goowe-
S:PROJEKTY NA DZIŚPOGODA 2018KSIĘŻYNO 22księżyno_goowe-