POGODA INVEST


Pogoda Invest to zespół kreatywnych ludzi posiadających kwalifikacje i doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Współpracują z wyselekcjonowanymi projektantami i wykonawcami. Korzystają wyłącznie z materiałów budowlanych najwyższej jakości oferowanych do budowy budynków mieszkalnych. Budynki realizują zgodnie z opisanymi standardami w najwyższej jakości z dbałością o każdy detal.

Oferują szeroki zakres usług mieszkaniowych: od budowy po wykończenie i oddanie do użytkowania. W dorobku firmy jest osiedle domów jednorodzinnych w Olmontach, domy w zabudowie szeregowej na ul. Końcowej i ul. Wojskiego oraz dwie ostatnio zakończone inwestycje na ul. Lodowej i Wąskiej.

Olmonty, ul Chrabowa

olmonty

Nasze osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Olmonty przy ul.Chabrowej , oddalone zaledwie 3 km od Białegostoku (ul. Mickiewicza – Sąd). Dojazd do osiedla z centrum np. ul. Legionowa zajmuje ledwie kilka minut. Po całym dniu pracy mogą Państwo wypoczywać we własnym domu zlokalizowanym na dużej działce (minimum 1000 m2). DOJAZD DO OSIEDLA DROGĄ ASFALTOWĄ - destrukt asfaltowy Tutaj poczują się Państwo jakby mieszkali na wsi a jednocześnie dojazd do pracy zajmie kilka chwil.
W miejscowości Olmonty znajduje się przystanek autobusowy (linia nr 7) oraz sklep spożywczy.
Osiedle składa się z 16 budynków jednorodzinnych wolnostojących.
Projekty domów łączą w sobie podmiejski charakter zabudowy z dużą przestrzenią mieszkalną wewnątrz.
W chwili obecnej zbudowane są budynki na działkach nr 264/1 , 264/2 , 264/3 ,264/4 , 264/5 , 264/6 , 264/7 , 264/9 , 264/10 ,264/11 , 264/12, 264/13, 264/14 , 264/15 , 264/16 na działkach o powierzchniach od 1036 do 3354 m2 .
Obecnie powstają dwa domy w zabudowie bliźniaczej na dużych działkach.

Należy nadmienić, iż Olmonty objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i okolice przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Białystok, ul. Liniowa

liniowa4
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą komfortowych, domów na osiedlu Dojlidy przy ul. Liniowej . To najnowsza, a zarazem najbardziej kameralna inwestycja naszej firmy. Dwa budynki po 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej powstają przy ul. Liniowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w lipcu 2017r. a zakończenie na koniec czerwca 2018 r. Oferujemy segmenty o powierzchni 115 m2 na działkach o powierzchniach od 260 do 272 m2 za cenę 375 000 zł każdy. Dwukondygnacyjne segmenty zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie. W części dziennej, na parterze znajdować się będzie przestronny salon połączony z kuchnią, toaleta, garaż i kotłownia. Druga kondygnacja to strefa prywatna z trzema sypialniami i łazienką. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks. Otoczenie zieleni, cisza i prywatność, to bezcenne atuty dla wszystkich zabieganych.

Działki będą uzbrojone w przyłącza wod. – kanal., prąd, gaz. Działka będzie ogrodzona i wyłożona kostką polbrukową na podjazdach oraz wykonana będzie opaska wokół domu. Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje ( bez skosów na piętrze ) oraz to że nad piętrem strop będzie betonowy a nie z suchego tynku. Domy będą w stanie deweloperskim.

uL. Liniowa w tym roku będzie miała nawierzchnię asfaltową + chodniki z polbruku . Wykonanie przez miasto do końca 2017 r .

Zakup od dewelopera więc Kupujący otrzymuje f-rę vat przez co nie płaci podatku 2% u notariusza. ( oszcznosć ok. 8 tys zł )

Perłowa

Perłowa
Trzy segmenty w zabudowie szeregowej powstaną w Białymstoku przy ul. Perłowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na lipiec/sierpień 2018 r.

Dwukondygnacyjne segmenty o powierzchni użytkowej od 140 do 144 m2 usytuowane na działkach o powierzchni od 226 m2 do 337 m2 w cenach od 409 000 zł do 429 000 zł, zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie. W części dziennej, na parterze znajdować się będzie przestronny salon, kuchnia, toaleta, garaż i kotłownia. Druga kondygnacja to strefa prywatna z czterema sypialniami i łazienką. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks. Działki będą uzbrojone w przyłącza wodno – kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzone płotem panelowym i wyłożoną kostką na podjazdach oraz opaską wokół domu.

Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje (bez skosów na piętrze) oraz to że nad piętrem strop będzie betonowy a nie z suchego tynku.

Niezapominajki

niezapominajki
Jeden budynek w zabudowie bliźniaczej składający się z 2 segmentów powstanie w Białymstoku przy ul. Niezapominajki.

Zakończenie prac budowlanych przewidywane jest na przełomie listopada i grudnia 2018 r. Oferujemy segmenty o powierzchni użytkowej 131 m2 na działkach o powierzchni 364 m2 za cenę 439 000 zł każdy. Dwukondygnacyjne segmenty zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie. W części dziennej, na parterze znajdować się będzie przestronny salon połączony z kuchnią, a także toaleta, garaż i kotłownia. Druga kondygnacja to strefa prywatna z trzema lub czterema sypialniami i łazienką. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks. Otoczenie zieleni, cisza i prywatność, to bezcenne atuty dla wszystkich zabieganych.

Działki będą uzbrojone w przyłącza wod. – kan., prąd, gaz. Działka będzie ogrodzona i wyłożona kostką polbrukową na podjazdach oraz wykonana będzie opaska wokół domu. Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje (bez skosów na piętrze) oraz to że nad piętrem strop będzie betonowy a nie z suchego tynku.

Niewodnicka

22f4976b6a5a5789d085a8e8599a53176e9a986a-ksiezyno1a
2 budynki po dwa segmenty w Księżynie przy ul. Niewodnickiej położone będą w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap oraz jednostanowiskowy garaż. Druga kondygnacja przeznaczona jest jako strefa prywatna, gdzie znajdować się będą 3 sypialnie oraz łazienka.

Elewacja budynków wykonana zostanie w jasnych, estetycznych kolorach. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na marzec 2018 r., a ich zakończenie na maj 2019 r. Przedsięwzięcie położone będzie w dobrej lokalizacji, zapewniającej dogodny dojazd do centrum Białegostoku zarówno autobusem (linie nr 10, 110), jak i samochodem. Oferujemy Państwu łącznie 4 segmenty o powierzchni od 118,70 m2 do 120,94 m2 na działkach od 248 m2 do 369 m2. Zakres cen waha się między 395 000 zł a 399 000zł.

Biuro