POGODA INVEST

Olmonty, ul Chrabowa

olmonty

Nasze osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Olmonty przy ul.Chabrowej , oddalone zaledwie 3 km od Białegostoku (ul. Mickiewicza – Sąd). Dojazd do osiedla z centrum np. ul. Legionowa zajmuje ledwie kilka minut. Po całym dniu pracy mogą Państwo wypoczywać we własnym domu zlokalizowanym na dużej działce (minimum 1000 m2). DOJAZD DO OSIEDLA DROGĄ ASFALTOWĄ - destrukt asfaltowy Tutaj poczują się Państwo jakby mieszkali na wsi a jednocześnie dojazd do pracy zajmie kilka chwil.
W miejscowości Olmonty znajduje się przystanek autobusowy (linia nr 7) oraz sklep spożywczy.
Osiedle składa się z 16 budynków jednorodzinnych wolnostojących.
Projekty domów łączą w sobie podmiejski charakter zabudowy z dużą przestrzenią mieszkalną wewnątrz.
W chwili obecnej zbudowane są budynki na działkach nr 264/1 , 264/2 , 264/3 ,264/4 , 264/5 , 264/6 , 264/7 , 264/9 , 264/10 ,264/11 , 264/12, 264/13, 264/14 , 264/15 , 264/16 na działkach o powierzchniach od 1036 do 3354 m2 .
Obecnie powstają dwa domy w zabudowie bliźniaczej na dużych działkach.

Należy nadmienić, iż Olmonty objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i okolice przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Białystok, ul. Liniowa

liniowa4
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą komfortowych, domów na osiedlu Dojlidy przy ul. Liniowej . To najnowsza, a zarazem najbardziej kameralna inwestycja naszej firmy. Dwa budynki po 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej powstają przy ul. Liniowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w lipcu 2017r. a zakończenie w lipcu 2018 r. Oferujemy segmenty o powierzchni 115 m2 na działkach o powierzchniach od 260 do 272 m2 za cenę 375 000 zł każdy. Dwukondygnacyjne segmenty zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie. W części dziennej, na parterze znajdować się będzie przestronny salon połączony z kuchnią, toaleta, garaż i kotłownia. Druga kondygnacja to strefa prywatna z trzema sypialniami i łazienką. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks. Otoczenie zieleni, cisza i prywatność, to bezcenne atuty dla wszystkich zabieganych.

Działki będą uzbrojone w przyłącza wod. – kanal., prąd, gaz. Działka będzie ogrodzona i wyłożona kostką polbrukową na podjazdach oraz wykonana będzie opaska wokół domu. Zaletą domów będą 2 pełne kondygnacje ( bez skosów na piętrze ) oraz to że nad piętrem strop będzie betonowy a nie z suchego tynku. Domy będą w stanie deweloperskim.

uL. Liniowa w tym roku będzie miała nawierzchnię asfaltową + chodniki z polbruku . Wykonanie przez miasto do końca 2017 r .

Zakup od dewelopera więc Kupujący otrzymuje f-rę vat przez co nie płaci podatku 2% u notariusza. ( oszcznosć ok. 8 tys zł )

Perłowa

Perłowa
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowych, przestronnych domów na osiedlu Dojlidy Górne. To najnowsza, a zarazem najbardziej kameralna inwestycja naszej firmy. Trzy segmenty w zabudowie szeregowej powstaną na ul. Perłowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w maju 2017 r., a zakończenie w lipcu 2018 r. Oferujemy segment środkowy o powierzchni 144,10 m2 na działce o powierzchni 226 m2 za cenę 409 000 zł oraz dwa segmenty rogowe o powierzchni 140,70 m2 na działkach o powierzchni 337 m2 za cenę 429 000 zł każdy.

Wąska / Białystok

1111
Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia. Przyjazna architektura, proste rysy budynku, duże okna i bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń, to najważniejsze kryteria wyboru, które w tym przypadku zostały w pełni zaspokojone. Proponujemy Państwu 4 domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wygoda przy ul. Wąskiej 41.

Są to dwukondygnacyjne budynki posiadające odrębną, własną działkę. Mają one powierzchnię 177,33 m2., a ich działki od 257 m2 do 348 m2. Na parterze większość powierzchni zajmuje jasny, przestronny pokój dzienny , z którego można wyjść na taras oraz do własnego ogrodu. Na parterze znajduje się również wc oraz dwustanowiskowy garaż. Natomiast na piętrze zaprojektowano, wygodne sypialnie, łazienkę, dwie garderoby, pralnię. Wszystkie pomieszczenia w budynku posiadają pełną wysokość. Każdy segment posiada własne ściany nośne konstrukcyjnie niepołączone z sąsiednim budynkiem. Stąd sąsiadów dzieli podwójny mur zapewniając maksymalną izolację akustyczną. Pełna własność domu i działki.

Nowoczesna zabudowa sprawia, iż z wielką przyjemnością wraca się do spokojnego miejsca po całym dniu w ruchliwym mieście. Bliskość Centrum Sportów Miejskich przy ul. Węglowej sprawia, że każdą wolną chwilę z rodziną można spędzić aktywnie.

Biuro