Piątkowski Development

Jesteśmy firmą deweloperską. To co nas charakteryzuje, to innowacyjne podejście do inwestycji, starannie dobierane projekty oraz współpraca z profesjonalistami w dziedzinie architektury – na etapie planowania, oraz najlepszymi fachowcami i firmami wykonawczymi w dziedzinie budownictwa – na etapie realizacji projektów.

Jako deweloper zwracamy szczególną uwagę na lokalizację naszych inwestycji, tak, aby odpowiadały one potrzebom naszych klientów, ale były one także realizowane w sposób przyjazny dla środowiska. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami w branży deweloperskiej, a każde kolejne inwestycje świadczą o wyjątkowej współpracy z naszymi klientami oraz ich zadowoleniu z usług, które mamy przyjemność dla nich świadczyć. Chcąc wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie staramy się rozszerzać naszą ofertę i dostosowywać ją w taki sposób, aby łączyć innowacyjne technologie z poczuciem bezpieczeństwa. Wybierając współpracę z nami, można mieć pewność, że dzięki naszym staraniom realizowane projekty deweloperskie będą unikalne i wykonane starannie z dbałością o najmniejszy szczegół.

Oprócz szerokiej oferty i profesjonalnego podejścia gwarantujemy pomoc i doradztwo. Zajmiemy się także całą potrzebną dokumentacją oraz wszelkimi pozwoleniami wymaganymi do rozpoczęcia budowy. Mimo, iż do naszych zadań będzie należeć także nadzór wszystkich czynności związanych z budową, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Nowa Karmelowa

Szere_4
Nowoczesność, funkcjonalność, elegancja –to właśnie cechuje naszą najnowszą inwestycję składającą się z 15 domów w zabudowie szeregowej. Jej atutem jest doskonała lokalizacja – ulica Karmelowa, nieopodal ulicy Nowowarszawskiej, osiedle Skorupy. Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych, położona w odległości jedynie kilku kilometrów od ścisłego centrum miasta. Zakończenie inwestycji planowane na IV kwartał 2019 roku. Domy zostały zaprojektowane z największą starannością, dobrano materiały najlepszej jakości oraz wykorzystano rozwiązania, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Tradycyjnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz zmiany, głównie w fazie projektowania, dlatego nie zwlekaj i zacznij planować swój wymarzony dom już dziś

Wille Kujawska

kujawska3
To nowa inwestycja składająca się z dwóch budynków przy ul. Kujawskiej w Białymstoku. W każdym z nich znajdować się będzie sześć lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 m2 do 80 m2. Inwestycja jest świetna alternatywą dla typowych bloków mieszalnych ze względu na niską zabudowę i niecodzienność rozwiązań. Mieszkania znajdujące się na drugim piętrze posiadają antresole, zwiększając tym powierzchnię całkowitą. Każdy lokal posiada miejsce parkingowe lub miejsce garażowe. Okolica tego miejsca jest spokojna, cicha oraz położona kilka kilometrów od miasta. Zakończenie inwestycji planowane jest na VI kwartał 2019 roku.

Piątkowski Development Sp. z o. o.