PBU BIRKBUD

Rzemieślnicza 35

MM_RZ_5
Budynek wielorodzinny dwu piętrowy z windą, miejscami parkingowymi w podziemiu i mieszkaniami gotowymi do odbioru. Blok wybudowany w sąsiedztwie domków o niskiej zabudowie przy zielonych łąkach w okolicy Parku Antoniukowskiego. W najbliższym otoczeniu rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa. Proste i łatwe do aranżacji rozkłady. Obecnie dostępne mieszkania o pow. 30 m2, 40 m2, 50 m2.

Dziesięciny 89

DZ.II_.EFGH_.1
Kompleks 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Komfort domu w niewielkim mieszkaniu. Mieszkania o bardzo ciekawych rozkładach i powierzchniach – 45 m2 i 55 m2 z indywidualnymi garażami i dużymi tarasami zielonymi (ok. 34 m2) w parterze oraz balkonami na piętrze. Teren osiedla ogrodzony w zaciszu lasu i ślepej uliczki. W pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura osiedla Dziesięciny.

Jana Pawła II 72

SONY DSC
Budynek mieszkalny wielorodzinny 6-piętrowy z dwoma klatkami. Do dyspozycji mieszkańców dwa poziomy parkingów podziemnych oraz miejsca parkingowe przed budynkiem. Obecnie pozostały mieszkania gotowe do odbioru o pow. 75 m2, 77 m2, 80 m2, 121 m2. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska okolicy w połączeniu z dogodną komunikacją z centrum Białegostoku czyni z inwestycji idealne rozwiązanie dla każdej rodziny. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla, w zasięgu spaceru znajdą Państwo sklepy, punkty usługowe, bank, kościół, restauracje, szkoły, przedszkola, pocztę.

Słonimska 56

SL_01
„Nowa Słonimska” jest przykładem nowoczesnej architektury wśród wiekowej dzielnicy „BOJARY”. Ten niedawno oddany do użytkowania dwupiętrowy budynek wielorodzinny, z usługami w parterze i z garażem podziemnym oraz dwoma klatkami z windą, zapewnia niewielkie i zaciszne mieszkanka z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Metraż mieszkań to 32 m2, 35 m2, 44 m2 i 50 m2. Dodatkowym atutem są indywidualne komórki lokatorskie. Mieszkania mimo małych gabarytów są jasne i mają interesujące oraz praktyczne wnętrza.

Hetmańska

HET_I_01
Przy ul. Hetmańskiej realizowany jest budynek będący pierwszym etapem budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Blok ma dwa piętra mieszkalne z usługami w parterze i garaż podziemny. Budynek został już wybudowany. Wśród 35 szt. dostępnych mieszkań są metraże od ok.34 do 78 mkw. Część z nich jest dwustronna z balkonami po jednej stronie. Atutem tej inwestycji są także komfortowe tarasy i ogródki. Obecnie trwa promocja i wszystkie mieszkania dostępne są w atrakcyjnej cenie 4700 zł za metr kwadratowy, dzięki której zainteresowani podlegający pod MDM mają duży wybór. Dynamicznie rozwijająca się okolica na granicy dwóch wielkich osiedli mieszkaniowych gwarantuje bliski dostęp zarówno do środków transportu miejskiego jak i centrów handlowych oraz instytucji publicznych.

Biuro sprzedaży I

  • 09:00 - 17:00
  • 08:30 - 13:30