Osiedle Zielona Górka

osiedle zielona górka
Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1998 roku. Aktualnie realizujemy inwestycję w postaci przestronnych domów w zabudowie szeregowej z pełną infrastrukturą. Osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach miasta - między Starosielcami a Zielonymi Wzgórzami - w sąsiedztwie terenów zielonych, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum.Budujemy z myślą o osobach ceniących sobie komfort oraz jakość. Zadbaliśmy o wysoki standard budynków i ciekawe projekty. Ogrzewanie podłogowe wykonujemy gratis.

Wiemy jak ważna jest przestrzeń i komfort, dlatego metraże naszych domów mają od ok. 189 m² do 218 m², natomiast działki od 200 m² do 560 m². Ogrody usytuowane są po stronie południowej. W każdym z nich znajduje się praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

Używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych.
 • Budujemy metodą tradycyjną z cegły ceramicznej Lewkowo.
 • Do ocieplenia ścian i poddaszy wykorzystujemy wełnę mineralną (Isoroc i Isover), które doskonale zabezpiecza budynek przed stratami ciepła, mają dużą odporność akustyczną i ogniową;
 • Montujemy wyłącznie stolarkę drewnianą, takich producentów jak Sokółka, Witraż, Fakro, Gerda.
 • Montujemy trwałą i odporną dachówkę cementową Braas.
 • Warunki płatności ustalamy indywidualnie.
  Na terenie osiedla znajduje się nowoczesne “Przedszkole Na Zielonej Górce” z szeroką ofertą zajęć dodatkowych oraz terapeutycznych.
  DJI_0026
  _DG_8952
  _DG_8948
  _DG_8910

  Domy Szeregowe – B.R. Andrzejewscy