Kombinat Budowlany

42 Pułku Piechoty

42PPW2_LOGO
Nowa Wygoda

LOKALIZACJA Atrakcyjna dzielnica w atmosferze spokoju i ciszy, Bliskośc centrum (3,6 km) oraz nowoczesnej sieci dróg, Liczne ścieżki rowerowe, tereny zielone i rekreacyjne, W pobliżu sklepy, przedszkola, gabinety lekarskie i apteka.

OSIEDLE Osiedle położone w otulinie lasów i ogródków działkowych, Niewysoka, kameralna zabudowa zaprojektowana z poszanowaniem krajobrazu i charakteru dzielnicy, Orginalna forma architektoniczna - geometryczne, przestronne balkony, loggie i tarasy otwarte na tereny zielone.

MIESZKANIA Szeroka oferta mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 40 m2 do 66 m2, Przestronne i nasłonecznione mieszkania z malowniczymi widokami, Zielone tarasy do wybranych mieszkań parterowych, Do każdego mieszkania komórka lokatorska lub piwnica gratis, Mieszkania dostępne w rządowym programie dopłat „Mieszkania dla Młodych”.

42 Pułku Piechoty

PULK_PIECHOTY_NOWE_(1)
Zacisze Dolistówki

LOKALIZACJA Doskonałe położenie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, Malownicza, leśna okolica w sąsiedztwie rzeki Dolistówki, Wygodny i szybki dojazd do centrum miasta: nowoczesna sieć dróg, ścieżki rowerowe i przystanek autobusowy.

OSIEDLE Przestronnie zaprojektowany zespół budynków oraz wewnętrznych uliczek, placów zabaw i terenów zielonych, Spójnie i starannie przygotowany projekt architektoniczny.

MIESZKANIA Szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 41,17 m2 do 64,79 m2, Kameralne zielone tarasy do wybranych mieszkań parterowych, Do każdego mieszkania komórki lokatorskie lub piwnica gratis, Ergonomiczne rozkłady mieszkań umożliwiające swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni, Mieszkania dostępne w rządowym programie dopłat „Mieszkania dla Młodych”.

Aleja Tysiąclecia PP 54A

pobrane
LOKALIZACJA Rozbudowana komunikacja miejska i drogowa, Pełna infrastruktura: liczne punkty usługowo-handlowe, przedszkola, szkoły i fitness club, W pobliżu giełda rolno-towarowa, Osiedle położone w otulinie Lasów Pietrasze i Wesołowski oraz Ogródków Działkowych, Tereny zielone, ścieżki rowerowe i trasy do joggingu.

OSIEDLE Niewysoka kameralna zabudowa, spójna z istniejącymi budynkami, Przestronny garaż podziemny z miejscami postojowymi, Plac zabaw na dziedzińcu.

MIESZKANIA Funkcjonalne, 1-3 pokojowe mieszkania o metrażach- od 31.79 m2, Każdy lokal posiada loggię, balkon lub taras na parterze, Duże piwnice w cenie mieszkania, Mieszkania na paterze przystosowane do potrzeb niepełnosprawnych, Do dyspozycji mieszkańców pomieszczenia na rowery i wózki.

Krakowska 7A - lokale usługowe

KRAKOWSKA
Lokal L1 parter 279 m2 LOKALIZACJA Doskonałe położenie: cichy zaułek w ścisłym centrum miasta, Liczne puby, kluby i restauracje, Bliskie sąsiedztwo Opery Podlaskiej i Teatru Lalek, W okolicy liczne ośrodki edukacyjne.

OSIEDLE Dwa nowoczesne, starannie zaprojektowane budynki w samym centrum miasta, Zintegrowany system wideofonowy, Teren ogrodzony i monitorowany, Przestronne garaże podziemne z miejscami postojowymi i platformami samochodowymi.

Hajduka-Zakątek

FRONT
LOKALIZACJA Cicha i spokojna okolica o zabudowie jednorodzinnej, Wygodny dojazd do centrum miasta, Prestiżowe osiedle Nowe Miasto, W bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkola, przychodnia i sklepy.

OSIEDLE Spójnie i starannie przygotowany projekt architektoniczny, Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

DOMY Wygodne i funkcjonalne układy pomieszczeń, Część domów z podpiwniczeniem i garażem dwustanowiskowym, Wszystkie niezbędne przyłącza: gazowe, wodno-kanalizacyjne i elektryczne, Instalacja odkurzacza centralnego, Systemowe przewody kominowe przystosowane do montażu kominka, Projekt kuchni i łazienki gratis.

Zakątek

ZAKATEK_NOWE
LOKALIZACJA Cicha i spokojna okolica o zabudowie jednorodzinnej, Wygodny dojazd do centrum miasta, Prestiżowe osiedle Nowe Miasto, W bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkola, przychodnia i sklepy.

OSIEDLE Spójnie i starannie przygotowany projekt architektoniczny, Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

DOMY Wygodne i funkcjonalne układy pomieszczeń, Wszystkie niezbędne przyłącza: gazowe, wodno-kanalizacyjne i elektryczne, Instalacja odkurzacza centralnego, Systemowe przewody kominowe przystosowane do montażu kominka, Projekt kuchni i łazienki gratis.