KALTER NIERUCHOMOŚCi

Kalter Nieruchomości to Oddział Grupy Kalter utworzony w celu przygotowania, realizacji i sprzedaży własnych inwestycji. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu Kalter Sp. z o. o.,uznanego wykonawcy inwestycji mieszkaniowych na rynku białostockim i warszawskim. Kalter Nieruchomości to przede wszystkim ciekawe projekty w atrakcyjnych lokalizacjach, szeroki wybór mieszkań i lokali usługowych, a także jakość gwarantowana przez Kalter Sp. z o. o. spełniająca oczekiwania wszystkich naszych klientów

Skorupska

kalter1
Kalter Sp. z o. o. realizuje budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Skorupskiej w Białymstoku. W ramach inwestycji powstanie 50 lokali mieszkalnych oraz 8 usługowych. Inwestorem jest SKORUPSKA Sp. z o. o. (spólka celowa powołana w celu realizacji inwestycji w ramach grupy KALTER).

Moje Nowe Miasto

moje-nowe-miasto-kalter
„MOJE NOWE MIASTO” (u zbiegu ul. Kawaleryjskiej i ul. Grażyny, os. Nowe Miasto) to obecnie realizowany projekt deweloperski, w ofercie Kalter Nieruchomości, którego zakończenie planowane jest na III kwartał bieżącego roku.

W 3 – piętrowym budynku wyposażonym w windy będą znajdowały się 43 lokale mieszkalne (od 45 m2 do 75 m2 z dużymi balkonami i ogródkami na parterze) i 4 lokale usługowe. Mieszkańcy mają również możliwość nabycia miejsc postojowych i komórek lokatorskich.

Moja Młynowa

mlynowa
„Moja Młynowa” to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulicy Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej – centrum miasta oraz dostęp do bogatej infrastruktury czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach, ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych.

Oferta ponad 200stu mieszkań i apartamentów przeznaczona jest dla ludzi szukających komfortu i wygody chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku. W 7 i 8-piętrowym budynku zaprojektowaliśmy mieszkania o powierzchni od 36m2 do 102m2 – od mieszkań dwupokojowych, poprzez dwustronne lokale trzypokojowe w funkcjonalnych rozkładach po obszerne czteropokojowe apartamenty z obszernym salonem o południowej słonecznej ekspozycji.

W budynku znajdują się liczne lokale usługowe usytuowane na parterze. Zadbano też o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.”
  • 09:00 - 17:00