KALTER NIERUCHOMOŚCi

Kalter Nieruchomości to Oddział Grupy Kalter utworzony w celu przygotowania, realizacji i sprzedaży własnych inwestycji. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu Kalter Sp. z o. o.,uznanego wykonawcy inwestycji mieszkaniowych na rynku białostockim i warszawskim. Kalter Nieruchomości to przede wszystkim ciekawe projekty w atrakcyjnych lokalizacjach, szeroki wybór mieszkań i lokali usługowych, a także jakość gwarantowana przez Kalter Sp. z o. o. spełniająca oczekiwania wszystkich naszych klientów

Skorupska

kalter1
"Komfortowa Skorupska" - Kalter Sp. z o. o. zrealizował budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Skorupskiej 20 w Białymstoku. W ramach inwestycji powstało 47 lokali mieszkalnych oraz 8 usługowych. Inwestorem jest SKORUPSKA Sp. z o. o. (spólka celowa powołana w celu realizacji inwestycji w ramach grupy KALTER). W ofercie posiadamy jeszcze 4 -pokojowe mieszkanie o pow. 88,00m2 oraz lokale usługowe.

Moje Nowe Miasto

moje-nowe-miasto-kalter
„MOJE NOWE MIASTO” (u zbiegu ul. Kawaleryjskiej i ul. Grażyny, os. Nowe Miasto) to najnowszy projekt deweloperski, w ofercie Kalter Nieruchomości, którego zakończenie planowane jest na III kw. przyszłego roku. W 3 – piętrowym budynku wyposażonym w windy będzie znajdowało się 45 lokali mieszkalnych (od 45 m2 do 75 m2 z dużymi balkonami i ogródkami na parterze) i 2 lokale usługowe. Mieszkańcy mają również możliwość nabycia miejsc postojowych i komórek lokatorskich.
  • 09:00 - 17:00