EKO-SYSTEM

Mieszkania w szeregówkach

bagnowka
• MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE
• ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
• NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI
• WŁASNY UKŁAD POMIESZCZEŃ
• OGRÓD I MIEJSCE PARKINGOWE W CENIE MIESZKANIA

LOKALIZACJA
Inwestycja ulokowana jest przy ul. Puchalskiego na osiedlu Bagnówka, w spokojnej willowej części Białegostoku, w sąsiedztwie łąk i lasów. Od centrum miasta dzieli kilka minut samochodem lub autobusem. Nowo wybudowane drogi i ścieżki rowerowe umożliwiają szybką i bezkolizyjną komunikację z każdej strony miasta bez konieczności przejazdu przez centrum.

MIESZKANIA
Bezczynszowe 2-poziomowe poziomowe o powierzchni od 58 do 75m2, z podziałem na część dzienną i nocną, z możliwością montażu kominka. Wyposażone są we własne schody, ogródki o powierzchni do 270m2 i miejsca parkingowe zewnętrzne. Tutaj dzięki przemyślanemu projektowi na dwóch kondygnacjach zaprojektowano 3 lub 4 pokoje, kuchnię, wc, łazienkę i 2 hole. Obok standardowych rozwiązań projektowych, istnieje możliwość nadania indywidualnego charakteru, poprzez dostosowanie mieszkań do swoich potrzeb. Takimi rozwiązaniami mogą być: bezpłatna aranżacja ścianek działowych i usytuowania instalacji wewnętrznych. Wszystkie mieszkania posiadają balkon i własną klatkę schodową oraz własne liczniki pomiarowe.

Domy w zabudowie bliźniaczej

eko-system-blizniak
• ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
• PEŁNA WYSOKOŚĆ PIĘTRA - BEZ SKOSÓW
• ODPOWIEDNIO ZAPLANOWANY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

LOKALIZACJA ul. Puchalskiego, osiedle Bagnówka, spokojna willowa część miasta Białystok, w sąsiedztwie łąk i lasów. Od ścisłego centrum miasta dzieli kilkanaście minut samochodem lub autobusem. Nowo wybudowane drogi i ścieżki rowerowe umożliwiają szybką i bezkolizyjną komunikację z każdej strony miasta bez konieczności przejazdu przez centrum.

BUDYNKI 2-kondygnacyjne budynki bliźniacze o powierzchni 120,11m2 z podziałem na część dzienną i nocną, z możliwością montażu kominka. Tutaj dzięki przemyślanemu projektowi na dwóch kondygnacjach zaprojektowano 5 pokoi, kuchnię, wc, 2 łazienki, wiatrołap i 2 hole. Obok standardowych rozwiązań projektowych, istnieje możliwość nadania indywidualnego charakteru, poprzez dostosowanie budynków do swoich potrzeb. Takimi rozwiązaniami mogą być: zmiana aranżacji ścianek działowych i usytuowania instalacji wewnętrznych (bezpłatnie), czy też dodatkowo montaż funkcji „inteligentnego domu”. Wszystkie budynki posiadają garaż jednostanowiskowy oraz możliwość wydzielenia na terenie działki dodatkowych miejsc parkingowych. .

Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-SYSTEM