DQM

Zespół

zespol
Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się budową domów jednorodzinnych. Powstaliśmy w 2003 roku i od ponad dziesięciu lat zapewniamy kompleksową i profesjonalna obsługę indywidualnym Klientom.

Dlaczego warto budować z nami? Posiadamy kompetentny zespół inżynierów pracujących zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej i profesjonalne podchodzimy do każdej inwestycji. Dzięki temu systematycznie się rozwijamy i zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów.

Realizacje

onas-1
W 2010 roku wprowadziliśmy na rynek własną ofertę projektów domów jednorodzinnych. Projekty te charakteryzują się nowoczesną architekturą, przemyślanym układem pomieszczeń oraz najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i materiałowymi.

Stale rozszerzamy naszą ofertę, ponieważ zależy nam na spełnianiu najbardziej wyszukanych oczekiwań naszych Klientów.

Doświadczenie

onas-2
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak spełniać marzenia Klientów o własnym domu.

Naszym celem jest świadczenie „usług projektowanych na miarę”, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań naszego Klienta.

Wspólnie planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy. Chcemy w ten sposób dać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów cały proces budowy swojego przyszłego domu.