DANWOOD

Firma ze swoją zdolnością produkcyjną ponad 1000 domów rocznie jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1100 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim, nieopodal stolicy województwa podlaskiego – Białegostoku oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.

Od kilkunastu lat działamy poza granicami kraju, a domy marki DAN-WOOD HOUSE są znane w całej Europie. Obecnie większość naszej produkcji kierujemy na eksport do państw Unii Europejskiej. W wybudowanych przez nas domach mieszkają głównie Niemcy, Austriacy, Brytyjczycy oraz Irlandczycy, a także Szwajcarzy, Duńczycy, Włosi, Francuzi i oczywiście Polacy.Dlaczego warto budować z Danwood? • Cena gra rolę
Ceny domów marki DAN-WOOD HOUSE są niezwykle atrakcyjne w porównaniu z cenami mieszkań czy domów oferowanych przez deweloperów.

• Przejrzystość i gwarancja stałej ceny
Powiemy Ci z góry, ile Twój dom będzie kosztował i damy Ci gwarancję tej ceny na 12 miesięcy.

• Różnorodność projektów
Oferujemy ok 100 gotowych projektów, zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze oraz możliwość modyfikacji ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustami Klientów.

• Energooszczędność
Stosujemy nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne – takie jak: zewnętrzne przegrody o niskim współczynniku przenikania ciepła, kolektory słoneczne, pompy ciepła, wentylację mechaniczną – pozwalające zdecydowanie obniżyć wydatki na energię.

• Kompleksowa usługa z jednej ręki – od projektu aż po wykończenie
Otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu budynku. Począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po wykończenie wnętrza – doświadczone i sprawdzone ekipy fachowców gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie budowy.

• Wysoka jakość
Do budowy naszych domów używamy materiałów budowlanych renomowanych producentów, a wszystkie prace wykonują nasze własne wykwalifikowane ekipy montażowe i wykończeniowe.

• Krótki czas budowy
Już po 8–12 tygodniach od rozpoczęcia budowy możesz wprowadzić się do własnego domu wykończonego „pod klucz”.

• Długoletnia gwarancja
Dajemy 30 lat gwarancji na konstrukcję Twojego domu.

• Doświadczenie
W ciągu kilkunastu lat firma oddała do użytku ponad 6000 domów w całej Europie.

• Zadowoleni klienci
Wybudowane i użytkowane budynki marki DAN-WOOD HOUSE można obejrzeć niemal w każdym zakątku Polski, a ich właściciele z pewnością chętnie podzielą się swoimi opiniami na temat jakości i wygody mieszkania.

danowod1
danowod2
danowod3

DANWOOD Siedziba Główna