Belveder Podlaski

Apartamenty Branickiego

SONY DSC
Apartamenty Branickiego to najnowocześniejszy na Podlasiu budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Ten 14- kondygnacyjny budynek ze względu na swą formę i najwyższej jakości wykończenie materiałowe stanowić będzie charakterystyczny punkt w przestrzeni miasta. Znajdują się w nim lokale mieszkalne od 27m2 do 50m2, apartamenty od 50m2 do 200m2 oraz miejsca parkingowe w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach. Budynek wyposażony jest 3 cichobieżne windy oraz luksusowo wykończony hol wejściowy. Apartamentowiec znajduje się zaledwie kilka minut pieszo od ścisłego centrum oraz tuż obok największego białostockiego założenia parkowo - rekreacyjnego - Parku Planty. Dodatkowym atutem jest bliskość Teatru Dramatycznego, galerii handlowych, Pałacu Branickich. Apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach z rozległym widokiem na panoramę Białegostoku są alternatywą dla domów jednorodzinnych położonych na obrzeżach miasta

Mieszkania na Swobodnej

s_02
„Mieszkania na Swobodnej” to 6 - kondygnacyjny budynek o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji. Znajdować się w nim będą 32 mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 117 m2, z miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz lokale handlowo-usługowe. Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji. Bliskość centrum miasta, a jednocześnie cisza i spokój powodują, że jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących komfort życia i bliskość terenów zielonych. Budynek ze względu na swoją formę i wykończenie stanowi niewątpliwie charakterystyczny punkt w przestrzeni tej części miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się przedszkola, szkoły oraz osiedlowe obiekty sportowe, punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne, przystanki komunikacji miejskiej gwarantujące łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Dodatkowym atutem są tereny zielone w dolinie rzeki Białej - idealne miejsce do spacerów, odpoczynku i rekreacji.

Dębowe Osiedle

debowe
"Dębowe Osiedle" to nowoczesny kompleks budynków jednorodzinnych o powierzchni od 79 m2 do 124 m2 w zabudowie szeregowej. Usytuowane jest w jednym z najbardziej uroczych zakątków Białegostoku. Na obrzeżach, ale z doskonałym dostępem do przedszkoli, szkół i usług. Z łatwością można też dojechać do centrum miasta dzięki komunikacji miejskiej.

Osiedle Przylesie

uslugowo-mieszkalny_6
Osiedla Przylesie stanowi zespół 67 budynków tworzących przyjazną i dostosowaną do potrzeb mieszkańców zabudowę. Osiedle położone jest w malowniczej części miasta przy ul. Zaułek Podlaski na jednym z najstarszych i najładniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Białymstoku. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest bliskość terenów zielonych, a jednocześnie dogodny układ komunikacyjny, sąsiedztwo przedszkoli i szkół.

Fabryczna 35

fabryczna_1
Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję w Białymstoku przy ul. Fabrycznej 35, którą rozpoczniemy budować w wiosna 2018 roku. Będzie to 6 kondygnacyjny budynek z winda o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji. Znajdować się w nim będzie 51 mieszkania o pow. od 33 m2 do 78 m2 oraz 2 lokale usługowych na parterze. W podziemiach i na parterze budynku zlokalizowane będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W sąsiedztwie budynku znajdują się szkoły oraz osiedlowe obiekty sportowe, punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne.

Dział Sprzedaży

  • 09:00 - 17:00
  • 09:00 - 14:00