AZBUD plus

ul. Dziesięciny

Prestizhomenastrone
Prestiżhome

Prestiżhome jest to już kolejna inwestycja naszej firmy. Nowy budynek, w którym znajdują się mieszkania jedno jak i dwupoziomowe w zabudowie szeregowej. Kameralny obiekt o 12 apartamentach z oddzielnymi ogródkami i tarasami. Mieszkania znajdują się w spokojnej części osiedla na ul.Dziesięciny w Białymstoku z jednej strony otoczone terenami zielonymi natomiast z drugiej w niedalekim sąsiedztwie doskonale rozwiniętym handlem, komunikacją miejską oraz nowo wybudowaną infrastrukturą.

Mieszkania o układzie pięcio,cztero,trzy oraz dwu-pokojowym o powierzchni od 47,92m2 do 89,81m2. Nowoczesna i odważna architektura o zróżnicowanej elewacji. Zaprojektowane przez nas mieszkania są bardzo funkcjonalne, dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń doskonale doświetlone. Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu.

Miejsca postojowe oraz garaże znajdują się na działce natomiast pomieszczenia gospodarcze w budynku w części wspólnej. Cały teren inwestycji jak i działki między mieszkaniami jest ogrodzony.

ul. Marcina / Zaścianki

3.1
Modernhome II

Inwestycja Modernhome II jest to kolejny etap niedrogich dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej. Budynki usytuowane są przy ul. Marcina w Zaściankach leżących w spokojnej okolicy na przedmieściach Białegostoku niecałe 10 min. od centrum.

Mieszkania o układzie trzy lub czteropokojowym o powierzchni od 64,23m2 do 81,70m2. Każdy lokal posiada na parterze wyjście do własnego ogrodu natomiast na piętrze znajduje się balkon. Zaprojektowane przez nas mieszkania są bardzo funkcjonalne, a dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń doskonale doświetlone.

Pod każdym z budynków w parkingu podziemnym znajdują się garaże oraz pomieszczenia gospodarcze.

Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu.

Cały teren inwestycji jak i działki między mieszkaniami jest ogrodzony.

ul. Zacisze

1-na-strone
Zacisze

ZAMIESZKAJ Z ZIELENI. Najnowsza inwestycja naszej firmy zlokalizowana na ul. Zacisze w Białymstoku niecałe 5 min, drogi od centrum miasta. Dwa budynki, w których znajduje się szesnaście dwupoziomowych mieszkań w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami. Mieszkania znajdują się na uboczu osiedla Wygoda otoczone z każdej strony zielenią co zapewnia ciszę i spokój. Mieszkania o układzie trzy i cztero-pokojowym o powierzchni od 64,45m2 do 80,10m2. Nowoczesna architektura wkomponowana w otoczenie.Mieszkania o bardzo funkcjonalnym układzie, doskonale doświetlone poprzez zastosowanie dużych przeszkleń, dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu.Miejsce postojowe w cenie mieszkania .Teren ogrodzony i zamknięty.

Wpłaty Nabywców zabezpieczone Bankowym Rachunkiem Powierniczym.

Dział sprzedaży mieszkań

  • 09:00 - 17:00