ASKO S.A.

Kameralna Sowlańska - ostanie mieszkania i lokal

gallery
Osiedle Skorupy na którym powstaje nasza nowa inwestycja jest miejscem pełnym zielonych terenów, gdzie można spędzać czas z bliskimi i oderwać się od codzienności.Kameralne osiedle przy ul. Sowlańskiej to propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój .

Nowa inwestycja to trzypiętrowy budynek .W centralnym miejscu osiedla jest przewidziany bezpieczny plac zabaw.

Niska kameralna zabudowa
 • Funkcjonalne rozkłady mieszkań,
 • Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci,
 • Parter budynku będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych,
 • Łatwy dojazd do centrum miasta
 • Zielone , ciche gwarantujące wypoczynek, osiedle przyjazne (idealne) dla rodzin z dziećmi.

 • Zakończenie inwestycji jest planowane w sierpniu 2017 r.

  Nowa Piastowska

  nowa piastowska
  „Nowa Piastowska” to nowoczesny budynek mieszkalny położony blisko centrum Białegostoku o minimalistycznym designie i wysokim standardzie wykończenia. Budynek będzie posiadać 150 mieszkań wśród nich będą przeważać mieszkania 3 pokojowe o metrażach do 65 m², zaś na najwyższych piętrach inwestycji zostały zaprojektowane ekskluzywne apartamenty gdzie wysokość pomieszczeń będzie wyraźnie wyższa (do 4 metrów), które nadadzą mieszkaniu niebanalnego charakteru. Dodatkowo będą zachwycać przestronnymi balkonami i tarasami, a przez duże okna wpadać będzie mnóstwo słonecznego światła. Obiekt będzie posiadał także parking podziemny, w którym znajdą się miejsca postojowe, garaże i komórki lokatorskie.

  Lokalizacja: Dokładna lokalizacja nowej inwestycji to róg ul. Towarowej i ul. Piastowskiej z doskonałą infrastrukturą dzielnicy i bardzo dobrą komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się sklepy oraz galeria handlowa co nie oznacza ze nowi mieszkańcy nie znajdą miejsca na wytchnienie i chwilę relaksu co zapewni bliskość Parku Starego im. Księcia Józefa Poniatowskiego gdzie znajduje się Teatr Dramatyczny, a wielbiciele wycieczek rowerowych będą mieli idealny dostęp do licznych ścieżek rowerowych. Trudno byłoby nie wspomnieć o wyjątkowym miejscu dla rodzin z dziećmi, które powstało miedzy powojskowymi magazynami na Węglowej – bezpieczny plac zabaw dla dzieci z kolorowymi drabinkami i zjeżdżalniami, wielofunkcyjne boiska, kort tenisowy, plenerowa siłownia i wiele innych atrakcji z których można skorzystać w każdej chwili.

  Białystok Hallera - lokal usługowy

  as-h-1
  Inwestycja mieszkaniowa położona na obszarze Osiedla Dziesięciny. Jest to propozycja skierowana do osób aktywnie spędzających czas, ceniących komfort, nowoczesną architekturę oraz doskonałą lokalizację. Sześciokondygnacyjny budynek, o przyjemnej dla oka bryle architektonicznej, zlokalizowany jest w sąsiedztwie dobrze rozwiniętej infrastruktury – przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i centrów handlowych oraz terenów zielonych. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń ukazując bogate możliwości aranżacyjne. Urządzając poszczególne wnętrza, z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb. Budynek zostanie wyposażony w komfortowe, cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu.

  Budynek został już oddany do użytkowania, a w sprzedaży pozostały nam miejsca postojowe oraz jeden lokal usługowy pod wynajem.

  ASKO S.A.