Apartamenty Jagiellońskie

Projekt Apartamenty Jagiellońskie powstał po to, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć przyjazne rodzinom miejsce, w doskonałej lokalizacji.

Apartamenty Jagiellońskie powstają z myślą o osobach ceniących wygodę zamieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum (12 min do deptaku na Rynku Kościuszki) a jednocześnie oczekujących spokoju i chwili wytchnienia poprzez dostęp do terenów zielonych. Budynek mieszkalny zostanie usytuowany w spokojnej części ulicy Jurowieckiej z drugiej strony w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Rzeki Białej, będących w planach zagospodarowania miasta. Od strony południowo-zachodniej najbliższe budynki znajdują się na ul. Włókienniczej a w związku z tym niezmiernym atutem apartamentów jest przestrzeń i widok na panoramę miasta.

Obecnie w sprzedaży mamy III oraz IV etap inwestycji z terminami oddania odpowiednio w II i III kwartale 2020 roku.

W III etapie większość apartamentów jest już sprzedana, ale dostępne są jeszcze najpopularniejsze mieszkania 2 i 3 pokojowe. Część z nich dostępna jest w wakacyjnej promocji "minus 5%". Promocyjne ceny zaczynają się już od 5700 zł/m2. Przykładowe metraże to 42, 46 i 58 m2. Dostępne są również dwa lokale usługowe o pow. 68 m2 i 140 m2.

IV etap to 200 apartamentów i lokali usługowych. Mamy tutaj szeroki wybór metraży od 2 pok 38 m2, poprzez 3 pok 54 m2, do 4 pok. 92 m2. Ceny zaczynają się od 6200 zł za m2. Dostępne są również lokale w cenie od 9000 zł za m2.

Nasza inwestycja jest doskonale zlokalizowana, co zapewnia znakomite warunki do zamieszkania oraz zapewnia bardzo dobrą inwestycję. Budynki są dziesięciopiętrowe, z górnych pięter rozciąga się piękny widok na panoramę miasta oraz leżące obok tereny zielone. Oferują wysoki standard apartamentów oraz części wspólnych, duże przeszklenia oraz oraz największe w mieście tarasy (nawet 30 m2 w mieszkaniu 40 metrowym). W podziemiu znajdują się 2 poziomy garażowe. Mieszkańcy będą dojeżdżać do budynków nową, właśnie budowaną ulicą Jurowiecką.

Przedsięwzięcie przy ul. Jurowieckiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań. Apartamenty Jagiellońskie to nowoczesne budynki z dużymi balkonami, tarasami oraz estetycznie wydzielonymi ogródkami. Rozwiązania te tworzą wymarzoną przestrzeń do zamieszkania, miejsce w którym po ciężkich dniu, można znaleźć błogie ukojenie. Satysfakcjonujący relaks gwarantują nie tylko okoliczne tereny zielone, ale również przemyślane rozwiązanie techniczne projektu. Wygodę mieszkania zapewniają podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Dla komfortu najmłodszych mieszkańców, wydzielono przestrzeń w postaci placu zabaw.

W sercu Białegostoku pozostało już niewiele miejsca na nowe inwestycje mieszkaniowe. Wolne działki są nieliczne i rzadko nadają się na zabudowę mieszkaniową. Inwestycja przy ul. Jurowieckiej 23 jest jedną z niewielu o tak dobrej lokalizacji. Położenie blisko centrum gwarantuje dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia BOSIR, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, przychodni i szpitala MSWiA.

Możliwość korzystania z luksusu życia w centrum miasta, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, stanowi również silny bodziec dla potencjalnych najemców. Zwiększa to niewątpliwie popyt na oferowane w Apartamentach Jagiellońskich mieszkania i tym samym gwarantuje inwestorom zysk z ich wynajmu lub ewentualnej sprzedaży w dalszej perspektywie.

Apartamenty Jagiellońskie zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto tu zamieszka.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 8-piętrowy budynek mieszkalny z handlem i usługami. W sumie jest to dziewięć kondygnacji nadziemnych plus antresole na poziomie +8 oraz jedna kondygnacja podziemna tj. hala garażowa. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe z których każda wyposażona jest w cichobieżną windę obsługującą wszystkie kondygnacje budynku, w tym również garaż. W dwóch kondygnacjach od strony ulicy Jurowieckiej znajdują się pomieszczenia przeznaczone na lokale usługowe o których więcej w zakładce Lokale komercyjne.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni zaowocowało powstaniem 169 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 25 do 115 m2. Dzięki temu Apartamenty Jagiellońskie wychodzą naprzeciw potrzebom zarówno kilkuosobowych rodzin, jak i osób dopiero rozpoczynających samodzielne życie, poszukujących swojego pierwszego mieszkania.

Cechą wyróżniającą Apartamenty Jagiellońskie są kameralne ogródki (od strony rzeki Białej) przynależące do wybranych mieszkań usytuowanych na wysokim parterze. Na 1 piętrze oprócz standardowych balkonów, sześć mieszkań ma dostęp do własnego, prywatnego tarasu, który można zagospodarować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Na ostatniej kondygnacji znajdują się dwupoziomowe apartamenty typu penthouse, które mają do dyspozycji obszerne balkony bądź tarasy usytuowane od strony dziedzińca lub na dachu budynku.

Apartamenty są w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji.

finalny221-web
1-finalny-web
5-plac-web-1
2-noc-web

Biuro Sprzedaży

Godziny otwarcia

  • 10:00-18:00
  • 10:00-15:00